۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶
دروغهای علی مطهری/ آقای دادستان از حیثیت نظام مظلوم دفاع کنید!
علی مطهری از حامیان فتنه سال 88 در اظهاراتی عجیب تهمت های ناروایی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی زده است که معلوم نیست چرا و چگونه یک فتنه گربه خود اجازه می دهد که چنین ساحت نظام اسلامی را زیر سئوال ببرد؟
دروغهای علی مطهری/ آقای دادستان از حیثیت نظام مظلوم دفاع کنید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز علی مطهری از حامیان فتنه سال 88 در اظهاراتی عجیب تهمت های ناروایی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی زده است که معلوم نیست چرا و چگونه یک فتنه گربه خود اجازه می دهد که چنین ساحت نظام اسلامی را زیر سئوال ببرد؟

بنا بر این گزارش علی مطهری چنان ناجوانمردانه و در یک فرافکنی بی سابقه و بدون اینکه اعتراف کند که بی لیاقتی و سوء تدبیر مدیریت و نفوذ و غربگدایی شخص حسن روحانی مانع از پیشرفت دولت قبل شده بود نظام جمهوری اسلامی ایران را متهم به سرنگونی دولت قبل می کند!؟به گزارش خبرنگار ما اظهارات منافقانه و رذیلانه مطهری در حالی که این روزها مردم در پی همکاری با دولت برای عبور از شرایط سخت کشور همد و همکلام شده اند نشان از برنامه معاندین جمهموری اسلامی برای ضربه زدن به آرامش کشور طراحی شده است که باید در مقابل این اقدام کوتاه نیامد.

ای کاش قوه قضائیه و دادستان محترم کشور با بررسی این ادعا از حیثیت نظام مظلوم مقدس اسلامی دفاع کند.

اگر این فرد هتاک برای ادعایش سندی دارد باید ارائه کند و مسببان آن هم مجازات شوند. در غیراین صورت باید شخص وی مجازات شود تا چنین تهمت هایی نه تنها وی بلکه هر کس دیگر نتواند تکرار کند.

به گزارش عصر امروز باید با کمال تاسف گفت: ظاهرا خنجر زدن بر چهره نظام کاملا عادی و بی هزینه شده است.!!!
کد مطلب : 311603
۱۴۰۱-۰۲-۳۰ ۱۶:۱۴:۰۰
روزنامه خراسان
صریح با علی مطهری
۲۴ .۱۲. ۱۳۹۹
آقای مطهری قبلا از اینکه بهانه ای بدید دست دیگران، لطفا شفاف بفرمائید چرا صحبتهای شما در این روزنامه   ۱۸۰ درجه با صحبت امروزتان فرق دارد.در این مصاحبه شما گفتید روحانی میخواست نظام رو منهدم کند.من در مجلس دنبال استعفای دولت بودم که.