توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶
قحطی مصنوعی؛ جنگ جهانی سوم و بحران غذا در جهان
دنیا به سمت تغییر قدرت از آمریکا و انگلیس به سمت کشورهای دارای انرژی و استراتژیک در حال حرکت است. و این تغییر قدرت به قدری سریع دارد انجام می شود که به جرات می توان گفت با شواهدی که داریم می‌بینیم به یکباره ابرقدرت‌هایی مثل آمریکا و انگلیس سقوط عجیبی خواهند کرد.
قحطی مصنوعی؛ جنگ جهانی سوم و بحران غذا در جهان
Share/Save/Bookmark
سرویس سیاسی عصر امروز؛

💥 قحطی مصنوعی
💥 جنگ جهانی سوم
💥 بحران غذا درجهان
💥 خودکفایی اقتصادی و جهاد خودکفایی و تولید بنیان
💥 ایران جزیره ثبات در عبور از بحران ومدیریت جهانی
💥 افول غرب و اروپا بزودی

خیلی ها در مورد نحوه قحطی مصنوعی آینده که دارد جهان را تهدید می کند سوالاتی پرسیده اند که بنده چند نکته مهم رو ان شاالله تبیین خواهم کرد.

دنیا به سمت تغییر قدرت از آمریکا و انگلیس به سمت کشورهای دارای انرژی و استراتژیک در حال حرکت است. و این تغییر قدرت به قدری سریع دارد انجام می شود که به جرات می توان گفت با شواهدی که داریم می‌بینیم به یکباره ابرقدرت‌هایی مثل آمریکا و انگلیس سقوط عجیبی خواهند کرد.

روسیه در یک سوی این جنگ وجود دارد و می خواهد گذرگاه‌های انرژی و غلات دنیا را به دست بگیرد تا به آمریکا و انگلیس بفهماند که قدرت دست کی است.

روسیه که بزرگترین صادر کننده نفت و گاز به اروپاست و از طرفی اوکراین هم بزرگترین صادرکننده غلات جهان است و حالا اگر روسیه تسلط کامل بر این کشور پیدا کند به جرات می گویم اروپا وارد یک بحران عجیب خواهد شد.

اگر تسلط روسیه به دریای سیاه کامل بشود علنا اروپا وارد یک جنگ تمام عیار غذا و انرژی خواهد شد.

الان روسیه تصمیم گرفته است صادرات گازش را فقط با پول خودش انجام بدهد و فقط در قبال دریافت روبل به اروپا گاز صادر خواهد کرد. لذا اگر روسیه برنامه حمله به مولداوی رو هم اجرایی کند، تصرف اوکراین کامل می شود و حالا اروپا و آمریکا می مانند و تسلط روسیه بر انرژی و غذای اروپا.

روسیه چندین و چند بار تهدید به حمله اتمی هم کرده است یعنی اگر در تنگنا قرار بگیرد احتمال استفاده از بمب اتم رو هم نمی شود نادیده گرفت.

در تلویزیون روسیه به این مسئله اشاره شده که احتمالا در صورت بروز یک جنگ تمام عیار می تواند از شناورهای زیر آبی و بدون سرنشین پوسایدن مجهز به سر جنگی 100 مگاتونی استفاده کرد.

انفجاری در این اندازه در سواحل انگلیسی سونامی با ارتفاع موج 500 متر درست خواهد کرد که حاوی مواد رادیواکتیو بوده و جزیره بریتانیا را برای مدتها خالی از هر نوع شکلی از حیات می کند.

*روسیه در حال ارسال این پیام است که اگر قرار باشد در باتلاق اوکراین فروبرود همه را پایین خواهد کشید! این یعنی اینکه موازنه قدرت به شدت در حال بهم خوردن است.

از طرفی هم پوتین دستور تحریم اروپا را صادر کرده بغیر از نفت و گاز، محصولات غلات و آهن آلات و کودهای شیمیایی و همچنین چوب هم در لیست این تحریم ها هستند. باید منتظر درگیری بین کشورهای اروپایی باشیم.

می دانید به چه دلیل؟

از روسیه بک خط لوله انتقال گاز به سمت اروپا کشیده شده است که از مسیر لهستان و مجارستان و بلغارستان عبور کرده و به آلمان منتهی می شود حالا لهستان و مجارستان و بلغارستان با روسیه به شدت مخالفند ولی آلمان از روسیه گاز خریده است و هر چه به فصل سرما نزدیک می شویم این بحران شدت خواهد گرفت چون احتمال دزدی لهستان و بلغارستان و مجارستان از این خط لوله گاز هست و این امر منجر به یک دعوای عجیب و غریب بین این کشورها خواهد شد.

یادتان هست که سر کرونا چطوری از همدیگر ماسک می دزدیدند؟

حالا قراره گاز دزدی کنند!

سرمای شدید و از کار افتادن کارخانه های آلمانی باعث تنش‌های جدی در اروپا خواهد شد

سال گذشته به این نکته اشاره کردم که خیلی از دولت های اروپایی از دست خواهند رفت و از طرفی هم طرف روسی به شدت دارد از لحاظ نظامی آسیب می بیند و ضرر می کند.

تلفات روسیه در این جنگ بیشتر از حد تصور پوتین بوده و انبارهای تسلیحاتی روسیه در حال خالی شدن است و این ها همه به نفع ایران است.

موضوع بی‌طرفانه ایران در جنگ اوکراین بهترین نوع سیاست بود الان کشور ما به راحتی دارد در حجم بسیار زیادی به روسیه تسلیحات می فروشد یعنی ما می توانیم به اندازه صادرات نفت تسلیحات به روسیه بفروشیم و از طرفی هم طرفهای اروپایی مجبورند از ایران به عنوان مهمترین مهره صادرات نفت و گاز در زمان بحران، نفت و گاز خریداری کنند.

از طرف دیگر تسلط ایران بر انرژی غرب آسیا، ما را در جایگاه ویژه ای قرار می دهد به همین دلیل فرسایشی شدن جنگ بین روسیه و اروپا بسیار به نفع ما خواهد بود.

به جرات می توانم بگویم پوتین به دنبال ایجاد یک آشوب بزرگ و نافرمانی مدنی در اروپاست و تا محقق شدن آن دست از جنگ نخواهد کشید.

روسیه به دنبال تصرف سرزمینی کشورها نیست فقط می‌خواهد گلوگاه‌های صادرات انرژی و غذا به اروپا را در دست بگیرد و تا حدودی هم موفق شده است.

در این جنگ عظیمی که در آینده رخ خواهد داد ان شاالله به ایران آسیبی نخواهد رسید این دعوای بین کفار است و در روایات ما به هرج الروم از آن یاد شده است.

اینکه دوستان سوال کردند که چرا ما باید اسلحه صادر کنیم این یک امر طبیعی در دنیاست. خرید و فروش تسلیحات و نوع به کارگیری آن در دست خریداران است و اینکه از آن چه استفاده هایی کنند به خود کشورها برمی گردد و تبعات آن به عهده خودشان است.

قبلا عرض کردم به زودی دنیا یک ابرقدرت بزرگ دینی را مشاهده خواهد کرد. طرح نظم نوین جهانی گلوبالیست ها به شدت شکست خورده است و الان است که ما باید طرح تمدن نوین اسلامی را در دنیا ارائه بدهیم.

حضرت آقا فرمودند سروری و آقایی دلار باید از بین برود.

با اتفاقاتی که افتاده باز هم می گویم دلار سقوط خواهد کرد و با قدرت گرفتن اعضای پیمان شانگهای و همچینی فروش انرژی و غلات با پول‌های کشورهای صادر کننده باعث شکست عجیب دلار خواهد شد. و این بالا رفتن دلار یک سقوط عجیب هم خواهد داشت.

فعلا تنها چیزی که در دنیا جواب داده است نوع مدیریت منطقه توسط رهبر معظم انقلاب است و الان تازه متوجه می شویم که نفوذ ایران در منطقه چقدر می تواند در این زمان بما کمک کند. در واقع می شود گفت که حضرت آقا این اتفاق ها رو از سالها قبل پیش‌بینی و برایش راه حل تعریف کرده اند.

تسلط بر صادرات نفت و گاز عربستان به وسیله دوستان ما (یمن) در منطقه
باعث شده که نبض انرژی دنیا الان در دست ایران باشد از طرفی هم با داشتن منابع عظیم سرزمینی، الان بهترین زمان برای صادرات به کشورهای اروپایی است.

دولت یک کار بزرگ باید انجام دهد:

١- به سرعت زیرساخت‌های کشاورزی و دامپروری و صنعت رو بروزرسانی کنه

٢- از بین بردن مافیا و دلال‌ها از معاملات کالاهای اساسی

٣- فروش نفت و صادرات صنعتی و کشاورزی با پول کشور

الان دولت باید تمام معاملات خودش رو با ریال ایرانی انجام بده تعلل در این امر به هیچ عنوان پذیرفته نیست چون باعث قدرت گرفتن پول ما خواهد ‌شد این رو بنده بارها در کنفرانسهای قبلی توضیح دادم

به فرموده حضرت آقا ما به زودی بر روی قله های شرف و عزت و اقتدار خواهیم ایستاد و اون روز رو همه شما عزیزان خواهید دید ان شاالله

دوستان بزرگوار لطفا همگی در انتشار مطالب شرکت کنید و تا میتونید مطالب رو به گوش دیگران برسانید

همه ما در این جهاد تبیین موظف به روشنگری هستیم.

این یک جهاد است آنهایی که می گفتند وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد الان کجا هستند؟

حضرت آقا حکم به جهاد تبیین دادند نقش شما در این جهاد اضافه کردن نیرو به این جبهه است.

مهدی اسلامی

انتشار این مطلب فقط جهت اطلاع خوانندگان می باشد و سایت عصر امروز هیج نظری در خصوص تایید یا رد محتوای آن ندارد.
کد مطلب : 311090