توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۲۱
آهوی انتخابات و حمله گرگهای سیاسی ⁉️
ظریف وزیر خارجه دولت روحانی اعلام کرده که در روز شنبه ۹ تیر اجتماع پیروز شدگان شکل خواهد گرفت که این می تواند رمز فتنه ای شبیه ۸۸ باشد.
آهوی انتخابات و حمله گرگهای سیاسی ⁉️
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ طی سه روز آینده یعنی هشتم تیر ۱۴۰۳ انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری برگزار و حماسه دیگری خلق خواهد شد.

🔺گرگهای خارجی و داخلی در کمین آهوی انتخابات نشسته تا از غفلت محیط بانان که همه ملت ایران می باشند استفاده کرده و به زعم خود طعمه انتخابات را شکار کنند.

🔹از اینکه دشمنان خارجی در مقاطع انتخابات به سراغ تحریف و تخریب انقلاب و تصرف افکارعمومی می آیند جای تعجب و انتظاری نیست اما حرف اساسی اینجاست؛ کسانیکه از سفره انقلاب؛ عزت و آبرو گرفته و به حرمت خون شهیدان دارای مسئولیت و اعتبار اجتماعی شده اند طی چند روز گذشته شروع به لجن پراکنی و تخریب نموده اند.

🔹ظاهرا انتخابات و حضور پزشکیان و پورمحمدی بهانه مناسبی برای عقده گشائی و لجن پراکنی احزاب شده است.

🔺طی چند روز گذشته افرادی مثل ظریف؛ جهانگیری، محسن هاشمی؛ آخوندی؛ عبدالعلی زاده؛ روحانی؛ خاتمی؛ اصلاح طلبان معلوم الحال و تمام افرادی که زخم خورده و مطرود هستند با بهره گیری از ستادهای پزشکیان به میدان مبارزه سیاسی آمده و برای رسیدن به غنیمت انتخاباتی به هر چیزی متوسل شده اند.
از طرفی ظرفیتهایی که صدا وسیما برای نامزدها ایجاد کرده تا مردم بتوانند نسبت به آنها شناخت پیدا کنند متاسفانه توسط خود نامزدها و نمایندگان آنان باعث سوء استفاده گردیده و تاخت و تاز رسانه ای و میدانی آنها شدت گرفته است.
   
🔺با عربده کشی قبیله نفاق بوی خوبی به مشام نمی رسد و خیلی باید هوشیار بود.

✅ چند مطلب بسیار مهم:

۱- ظریف وزیر خارجه دولت روحانی اعلام کرده که در روز شنبه ۹ تیر اجتماع پیروز شدگان شکل خواهد گرفت که این می تواند رمز فتنه ای شبیه ۸۸ باشد.
۲- جهانگیری گفته نباید بگذاریم دولت رئیسی ادامه پیدا کند و باید متوقف کنیم.
۳- محسن هاشمی مطالب سخیف و نادرست و تحریک کننده ای گفته و حتی توهین به نماینده مجلس نموده است.  
۴- خود پزشکیان همان حرفهای منافقانه روحانی را گفته و اظهار داشته کاسبان تحریم باید بروند و درصدد فعال کردن گسل مذاهب. ادیان. و قومیت ها را دارد و مطالبی اغوا کننده و از این قبیل.
۵- پورمحمدی هم‌ حرفهای دوپهلو و همان ادبیات روحانی را تکرار می کند و هیچ سواد و منطق درستی ندارد و به مراتب بدتر از پزشکیان است و کدهای ناجوانمردانه ای می دهد.

✅ خیلی مهم وحرف آخر 👇
اصلاح طلبان برنامه نداشته و کم آوردند و اقبال مناسبی در بین مردم ندارند و به قول خودمانیها بخط زدند. اما خطی که سیم خاردار و مین می باشد و رسواتر خواهند شد.
تمام این سرو صداها از روی ترس است و مردم نگران نباشند ان شاءالله یک نامزد شبیه شهید رئیسی انتخاب خواهد شد.
این جماعت اندکی هم که در اطراف اینها جمع شده اند از بغض علی هورا می کشند و بدانید اصلا اهل رای دادن نیستند و بیخودی شلوغش کرده اند.

قرار ما جمعه ۸ تیر سلام بر رئیسی.

۵ تیر ماه  ۱۴۰۳  #فرهادنیا
کد مطلب : 336994