توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۱
در حاشیه سخنان رییس بانک مرکزی ایران/
عایدی ایران به بزرگی صفر؟!
اکنون باید بررسی شود که از زمان آغاز مذاکرات هسته ای دولت یازدهم با 1+5 چه چیزهایی عاید طرف مقابل خصوصا آمریکا شده است که همچنان با اصرار شدید تاکید به اجرای برجام دارند اما خود را از انجام تعهدات آن برحذر داشته اند؟
عایدی ایران به بزرگی صفر؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز اظهارات ولی الله سیف رییس بانک مرکزی در مورد اینکه تقریبا هیچ چیزی از برجام عاید ایران نشده است و بي آبرويي بزرگي است براي مناديان و مدعيان برجام از اهمیت بالایی برخوردار است.

بنا بر این گزارش اعترافات آقاي سيف رييس کل بانك مركزي دولت روحاني، که بي پرده گفته است ايران به همه تعهداتش عمل كرده است اما در زمينه تحريم ها "هيچ اتفاقي نيفتاده است انسان را یاد هشدارهای صریح رهبر معظم انقلاب از ابتدای مذاکرات می انداخت که بر بدعهدی و حیله گری دشمنان از جمله آمریکا تاکید کرده بودند اما با صد افسوس دولت یازدهم برای ارتباط گیری با آمریکا تا حد مکالمه تلفنی روحانی و اوباما و دست دادن وزیر امور خارجه ایران با رئیس جمهور آمریکا پیش رفت!

به گزارش خبرنگار ما با این حال اکنون پس از گذشت چند ماه از تصویب برجام شاهد آن هستیم که سخنان رهبر معظم انقلاب محقق شده است و بدعهدی آمریکا باعث شده، «تقریبا هیچ چیز» از برجام عاید ایران نشود تا جایی که رییس بانک مرکزی همانکسی که دولت منتقدان را برای کسب اطالعات بدانجا حواله می داد تاييد كرده است که روي كاغذ مختصر اتفاقاتي افتاده اما رژيم حقيقي تحريم ها تحت فشار آمريكا همچنان پابرجاست. 

به گزارش عصر امروز اکنون باید بررسی شود که از زمان آغاز مذاکرات هسته ای دولت یازدهم با 1+5 چه چیزهایی عاید طرف مقابل خصوصا آمریکا شده است که همچنان با اصرار شدید تاکید به اجرای برجام دارند اما خود را از انجام تعهدات آن برحذر داشته اند؟ و عایدی آنها از برجام چه بوده و هست؟

و اما در این طرف میز ضررهای جمهوری اسلامی ایران از برجام چه بوده است و قرار است تا کجا ایران به تعهدات یک طرفه خود پایبند باشد.
کد مطلب : 157128