توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۱
ارسال 2 هزار پرونده تخلف در حوزه حمل و نقل به تعزیرات
معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت تولید‌کنندگان و مصرف‌کنندگان گفت: بیش از 2 هزار پرونده تخلف در حوزه حمل و نقل درون شهری و برون شهری کالا و مسافر به تعزیرات ارسال شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز به نقل از سازمان حمایت تولید‌کنندگان و مصرف‌کنندگان، معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت تولید‌کنندگان و مصرف‌کنندگان به اهم فعالیت‌ها و عملکرد ادارات کل صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور در بخش حمل و نقل درون شهری و برون شهری (کالا و مسافر) در سال گذشته اشاره و بیان داشت: طبق آمار ارائه شده طی سال 1401، توسط بازرسان ادارات کل صنعت، معدن و تجارت استان‌ها تعداد 67 هزار و 501 فقره بازرسی و نظارت از ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری کالا و مسافر در سراسر کشور انجام شده است.

وی افزود: طی همین مدت از مجموع بازرسی های صورت گرفته، تعداد 2 هزار و 456 فقره پرونده تخلف در این دو بخش تشکیل که ارزش پرونده‌های متشکله بیش از 60 میلیارد ریال است. از این تعداد میزان تخلفات مربوط به شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل برون شهری کالا و مسافر طی مقطع زمانی یاد شده 13 میلیارد و 552 میلیون و 919 هزار و 233 ریال و در بخش حمل و نقل درون شهری کالا و مسافر به میزان  46 میلیارد و 609 میلیون و 340 هزار و 963 ریال است که برای رسیدگی و صدور رای به تعزیرات حکومتی استانها ارسال شده است.

معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه مراتب را از طریق مراجعه حضوری و یا انعکاس به تلفن ۱۲۴ ادارات کل صنعت، معدن و تجارت استانها اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد.
کد مطلب : 325068
به کدامیک از نامزدها رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
علیرضا زاکانی
مصطفی پورمحمدی
قاضی زاده هاشمی
مسعود پزشکیان