توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۷
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم:
جبهه مردمی مبارزه با فساد در فضای مجازی مصداق امر به معروف است
این اقدام مصداق کامل امر به معروف و نهی از منکر است و دولت با اختیاراتی که دارد باید از این حرکت پشتیبانی کند. دولت باید آگاهی مردم را بیشتر کند تا جامعه بیشتر از این، دچار انحراف نشود.
جبهه مردمی مبارزه با فساد در فضای مجازی مصداق امر به معروف است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز عباس قائد رحمت نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی درباره تهدیدها و فرصت های موجود در فضای مجازی بیان کرد: فضای مجازی هم می تواند برای ما فرصت باشد و هم میتواند یک تهدید بزرگ باشد،اگر به درستی از آن استفاده کنیم می تواند به رشد و شکوفایی کشور کمک کند، نباید خودمان را محدود کنیم، نباید این فرصت های ویژه را از دست بدهیم باید از این فضا استفاده صحیح کرد اما چون بحث تقدم و تاخر فرهنگی مطرح است، یعنی تکنولوژی وارد کشور شده است ولی فرهنگ استفاده از آن را بلد نیستیم تا زمانی که فرهنگ استفاده از این تکنولوؤی را نیاموزیم همین تکنولوژی می تواند مورد سوء استفاده قرار بگیرد و خطر آفرین باشد و اطلاعات نادرست به جوانان بدهد و باعث انحراف جامعه شود.

وی افزود: دستگاه ها و دولت تکلیف خودشان را دارند که چه اقداماتی انجام بدهند که هم این فضا از بین نرود و هم بسته نشود و هم اینکه مورد سوء استفاده قرار نگیرد و باید طوری اقدام کند که فساد در فضای مجازی ترویج داده نشود که کمابیش دولت به کمک قوه قضايیه این کار را انجام می دهد.

اين نماينده مجلس تاكيد كرد: مجموعه نظام تکالیف خود را دارد و مردم هم تکالیف خود را دارند به عقیده بنده تشکیل جبهه مبارزه با فساد در فضای مجازی مصداق فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.

وی در انتها گفت: اگر کسی بخواهد خودسرانه عمل بکند قطعا آسیب زا خواهد بود باید مراجع قانونی پیگیری کنند چراکه در دهه شصت و هفتاد به یاد داریم که عده ای به جای امر به معروف، با رفتارهای ناشایست با جوانان برخورد می کردند که باعث شد همین جوانان از انقلاب فراری شوند. به نطر بنده جرائم اتفاق افتاده در فضای مجازی حتما باید در چارچوب قانون پیگیری شود و دولت و دستگاه قضا باید با این عوامل برخورد داشته باشد.
کد مطلب : 160863