توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۹
احزاب و جریانات حزب اللهی و اصولگرا خرده حساب ها را کنار بگذارند
احزاب و جریانات حزب اللهی و اصولگرا خرده حساب ها را کنار بگذارند و شرایط حساس کشور و منطقه را در نظر بگیرند و در این قضیه اساسی پای کار بیایند.
احزاب و جریانات حزب اللهی و اصولگرا خرده حساب ها را کنار بگذارند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز حجت الاسلام سالک نماینده مجلس شورای اسلامی عصر دیروز ضمن بازدید از نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از غرفه عصر امروز بازدید نمود.

بنا بر این گزارش ایشان در مصاحبه ای در خصوص جبهه ای عمل کردن احزاب انقلابی و اصولگرا در انتخابات آینده مجلس و خبرگان رهبری گفت: اول ببینیم از این هزارواندی احزاب، چند تا از آنها حزب اللهی هستند بعدا از آنهایی که هستند چقدرشان آمادگی دارند برای وحدت و انتخابات مجلس دهم و مجلس خبرگان با هم کار جبهه ای و متشکل انجام بدهند.

حجت الاسلام سالک در ادامه با توجه به اقدامات گروههای رقیب افزود: چون تلاشی که جریانات داخلی دارند برای تصرف این دوسنگر بسیار سنگین است و سازمان یافته لذا ضرورت دارد بچه ها و احزاب حزب اللهی وحدتی در این قضیه پیدا کنند.وی در خصوص جلسات برگزار شده اخیر در جهت وحدت بین نیروهای اصولگرا گفت: خبرش را دارم و امیدواری زیادی دارم که انشاءالله به نتیجه برسد.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در آخر این گفتگو در توصیه به همه اصولگرایان برای وحدت گفت: احزاب و جریانات حزب اللهی و اصولگرا خرده حساب ها را کنار بگذارند و شرایط حساس کشور و منطقه را در نظر بگیرند و در این قضیه اساسی پای کار بیایند.
کد مطلب : 91100