توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۴
منتقدین بی سواد، هتاکین به ارزشها، حامی دولت!
دو روزنامه ای که اخیرا توقیف شدند یکی بعلت اهانت به مقام شامخ مولی الموحدین امیرالمومنین(ع) و دیگری به خاطر اهانت به حکم صریح الهی قصاص بوده است و در صورتی که هفته نامه یا لثارات الحسین(ع) به دستور ارشاد به خاطر انتقاد از دولت بسته شد ورسانه های منتقد توافقنامه ژنو هم از سوی شخص رییس جمهور مدال بی سوادی دریافت کردند!
منتقدین بی سواد، هتاکین به ارزشها، حامی دولت!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سخنان روز گذشته رییس جمهور در خصوص روزنامه های هتاک به ارزشها که توسط قوه قضاییه توقیف شده است تعجب همه دلسوزان را در پی داشته است.

بنا بر این گزارش رییس جمهور بدون اشاره به اینکه کدام رسانه حامی دولت به جرم حمایت از دولت توقیف شده است از عملکرد قوه قضاییه در برخورد با رسانه های هتاک به ارزشهای اسلامی که مورد تایید علما قرار گرفته است انتقاد کرد.

رییس جمهور که متاسفانه تفکیکی بین مرز حمایت از دولت با تخریب اسلام قائل نشد با این حمایت خود از مطبوعاتی که به خاطر اهانت به اسلام توقیف شده اند نه حمایت از دولت! خوشحالی رسانه های معاند را فراهم ساختند.

رییس جمهور که در این خصوص با احساسات سخن گفتند با اشاره به مطبوعات منتقد دولت اظهار داشت: " چطور امروز برخی آزاد آزادند و برخی از این آزادی سهمی اندک در اختیار دارند؟ منتقدان دولت، مخالفان دولت آزادند و آزاد خواهند بود اما بگذارید به همان اندازه همراهان دولت هم از آزادی و امنیت برخوردار باشند."

اما بر خلاف اظهارات رییس جمهور نگاهی به کارنامه رسانه هایی که توقیف شده اند، علت آن نه حمایت از دولت بلکه اهانت به اسلام و ائمه اطهار و دین مردم بوده است که حتی نگرانی رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید را در پی داشته است.

در این خصوص گفتنی است دو روزنامه ای که اخیرا توقیف شدند یکی بعلت اهانت به مقام شامخ مولی الموحدین امیرالمومنین(ع) و دیگری به خاطر اهانت به حکم صریح الهی قصاص بوده است در صورتی که هفته نامه یا لثارات الحسین(ع) به دستور ارشاد به خاطر انتقاد از دولت بسته شده است و رسانه های منتقد توافقنامه ژنو هم از سوی شخص رییس جمهور مدال بی سوادی دریافت کرده اند!

حالا جناب رییس جمهور بفرمایند که چطور این سخنان و اقدامات را توجیه می نمایند و آیا مطبوعاتی که به فرموده ایشان در دژ پولادین قرار دارند و کسی حق برخورد با آنها را ندارد کاری کرده اند که نگرانی مراجع عظام یا سایر دلسوزان را در پی داشته باشند و یا فقط به جرم انتقاد به زعم مبارک ایشان در دژپولاد قرار گرفته اند.
کد مطلب : 75612