۷
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۱۲
در حاشیه دفاع نابخردانه علی مطهری از منتظری/
منتظری اگر سودای رهبری نداشت به توصیه امام(ره) عمل می کرد و فقط به تدریس مشغول می شد نه همراهی منافقین!
سخنان علی مطهری که با استقبال همراه با ذوق معاندین نظام مواجه شده است بستری جدید برای حمله به نظام را فراهم کرده است و باید به خاطر این تیز هوشی به آقای مطهری دست مریزاد گفت!
منتظری اگر سودای رهبری نداشت به توصیه امام(ره) عمل می کرد و فقط به تدریس مشغول می شد نه همراهی منافقین!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز علی مطهری که ظاهرا قرار است خود را با حرف های شاذ در مقابل چشمان اذهان عمومی قرار بدهد این بار نیز از غافله عقب نمانده است و با حمایت از منتظری خاطره تلخ همراهی وی با معاندین بر علیه نظام اسلامی را یادآوری نمود!

بنا بر این گزارش وی که به صرف نام شهید مطهری در این جایگاه قرار دارد در تازه ترین اظهارات خ.ود گفته است: " آیت‌الله منتظری نه ادعای قائم مقامی داشت و نه ادعای رهبری؟!"

به گزارش عصر امروز سخنان علی مطهری که با استقبال همراه با ذوق معاندین نظام مواجه شده است بستری جدید برای حمله به نظام را فراهم کرده است و باید به خاطر این تیز هوشی به آقای مطهری دست مریزاد گفت!

مطهری با این مصاحبه نشان داد که خیلی تحت تاثیر قرار دارد و شخصیتی نیست که از روی تدبیر و مصلحت سخن بگوید فقط به گوشه ای از سخنان وی توجه نمایید:

"روزهای آخر حصر خانگی آیت‌الله منتظری به دیدار ایشان رفتم ....وقتی بیرون آمدم با خود فکر می‌کردم آیا برخوردی که با آیت‌الله منتظری شد، چه در زمان امام و چه بعد از آن، برخورد درستی بود یا نه و آیا این برخورد ضرورت داشت، در حالی که خود ایشان نه ادعای قائم مقامی داشت و نه ادعای رهبری، فقط آدم صریحی بود و حرف خود را به صراحت و روشنی می‌گفت. آیا نباید تحمل حرف مخالف را داشته باشیم؟ قبول دارم که ایشان برای رهبری مناسب نبود اما آیا ما به توصیه امام خمینی که فقاهت آیت‌الله منتظری گرمی‌بخش حوزه‌های علمیه باشد، عمل کردیم؟"

اما فقط برای اینکه آقای مطهری بداند که منتظری نه تنها به توصیه امام(ره) عمل نکرد و همراه منافقین شد و بر علیه نظام اسلامی نیز سخنرانی می کرد که از آن فقط بوی کودتا و جانشینی استنباط می شد به این سخنان منتظری توجه نمایید:

**باباجان یک چیز را اگر خیلی تعریف کردی، این بد تعریف کردن است . اصلا مردم میگویند ولایت فقیه چیست ؟ اما اگر به او بفهمانی که دولت را مردم انتخاب میکنند، حکومت حکومت مردم باید باشد، مردم خودشان کشور را اداره کنند." ولی فقیه ” هم به شرط اینکه اعلم باشد، مجتهد اعلم مدیر مدبر باید نظارت کند که بر خلاف شرع و قانون کاری انجام نشود....حالا صرف نظر از مساله رهبری، مرجعیت را چرا دیگر؟
شما که...." قلم از آوردن ادامه جملات شرم می کند و قطعا مطهری آنها را خوانده است!

آقای مطهری این فقط بخش کوچکی از صدها نوشته و سخنان منتظری است که خون به دل دوست داران نظام و امام(ره) کرد و به قول حضرت امام وی تحت تاثیر منافقین اینکارها را می کرد" مسلما منافقين صلاح نمي دانند و شما مشغول به نوشتن چيزهايي مي‎شويد كه آخرتتان را خرابتر مي‎كند" ونشان داد که آخرت خویش را خراب کرده است.

جناب مطهری شما که دیگر بیشتر از مرحوم حاج سید احمد آقا به منتظری نیستید اگر شما بخاطر 11 سال هم درس بودن شهید مطهری با منتظری خود را نزدیک به وی می دنید!؟ حضرت امام(ره) منتظری را حاصل عمر خویش می دانست ولی خوب است یکبار دیگر یک نگاه به رنجنامه مرحوم سید احمد آقا به منتظری داشته باشید تا بدانید رفتاری که با ایشان شد کمترین کاری بود که نظام با وی انجام داد!؟

و در آخر یکبار دیگر نامه 68/1/6 حضرت امام رضوان الله تعالی علیه را خطاب به منتظری برای شما یادآوری می نماییم:

بسم الله الرحمن الرحيم

جناب آقاي منتظري

با دلي پرخون و قلبي شكسته چند كلمه اي برايتان مي‎نويسم تا مردم روزي در جريان امر قرار گيرند. شما در نامه اخيرتان نوشته ايد كه نظر تو را شرعا بر نظر خود مقدم مي‎دانم خدا را در نظر مي‎گيرم و مسائلي را گوشزد مي‎كنم . از آنجا كه روشن شده است كه شما اين كشور و انقلاب اسلامي عزيز مردم مسلمان ايران را پس از من به دست ليبرالها و از كانال آنها به منافقين مي‎سپاريد صلاحيت و مشروعيت رهبري آينده نظام را از دست داده ايد، شما در اكثر نامه ها و صحبتها و موضعگيريهاتان نشان داديد كه معتقديد ليبرالها و منافقين بايد بر كشور حكومت كنند، به قدري مطالبي كه مي‎گفتيد ديكته شده منافقين بود كه من فايده اي براي جواب به آنها نمي ديدم، مثلا در همين دفاعيه شما از منافقين تعداد بسيار معدودي كه در جنگ مسلحانه عليه اسلام و انقلاب محكوم به اعدام شده بودند را منافقين از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند و مي‎بينيد كه چه خدمت ارزنده اي به استكبار كرده ايد. در مسئله مهدي هاشمي قاتل شما او را از همه متدينين متدين تر مي‎دانستيد و با اينكه برايتان ثابت شده بود كه او قاتل است مرتب پيغام مي‎داديد كه او را نكشيد، از قضاياي مثل قضيه مهدي هاشمي كه بسيار است و من حال بازگو كردن تمامي آنها را ندارم .

شما از اين پس وكيل من نمي باشيد و به طلابي كه پول براي شما مي‎آورند بگوييد به قم منزل آقاي پسنديده و يا در تهران به جماران مراجعه كنند بحمد الله از اين پس شما مسئله مالي هم نداريد. اگر شما نظر من را شرعا مقدم بر نظر خود مي‎دانيد (كه مسلما منافقين صلاح نمي دانند و شما مشغول به نوشتن چيزهايي مي‎شويد كه آخرتتان را خرابتر مي‎كند) با دلي شكسته و سينه اي گداخته از آتش بي مهري ها با اتكا به خداوند متعال به شما كه حاصل عمر من بوديد چند نصيحت مي‎كنم ديگر خود دانيد.

۱ - سعي كنيد افراد بيت خود را عوض كنيد تا سهم مبارك امام بر حلقوم منافقين و گروه مهدي هاشمي و ليبرالها نريزد.
۲ - از آنجا كه ساده لوح هستيد و سريعا تحريك مي‎شويد در هيچ كار سياسي دخالت نكنيد شايد خدا از سر تقصيرات شما بگذرد.
۳ - ديگرنه براي من نامه بنويسيد و نه اجازه دهيد منافقين هرچه اسرار مملكت است را به راديوهاي بيگانه دهند.
۴ - نامه ها و سخنراني هاي منافقين كه به وسيله شما از رسانه ها ي گروهي به مردم مي‎رسد ضربات سنگيني بر اسلام و انقلاب زد و موجب خيانتي بزرگ به سربازان گمنام امام زمان روحي له الفداء و خونهاي پاك شهداي اسلام و انقلاب گرديد براي اينكه در قعر جهنم نسوزيد خود اعتراف به اشتباه و گناه كنيد شايد خدا كمكتان كند.

والله قسم من از ابتدا با انتخاب شما مخالف بودم ولي درآن وقت شما را ساده لوح مي‎دانستم كه مدير و مدبر نبوديد ولي شخصي بوديد تحصيل كرده كه مفيد براي حوزه هاي علميه بوديد و اگر اينگونه كارهاتان را ادامه دهيد مسلما تكليف ديگري دارم و مي‎دانيد كه از تكليف خود سرپيچي نمي كنم .

والله قسم من با نخست وزيري بازرگان مخالف بودم ولي او را هم آدم خوبي مي‎دانستم والله قسم من راي به رياست جمهوري بني صدر ندادم و در تمام موارد نظر دوستان را پذيرفتم .

سخني از سر درد و رنج و با دلي شكسته و پر از غم و اندوه با مردم عزيزمان دارم، من با خداي خود عهد كرده ام كه از بدي افرادي كه مكلف به اغماض آن نيستم هرگز چشم پوشي نكنم من با خداي خود پيمان بسته ام كه رضاي او را بر رضاي مردم و دوستان مقدم دارم اگر تمام جهان عليه من قيام كنند دست از حق و حقيقت بر نمي دارم من كار به تاريخ و آنچه اتفاق مي‎افتد ندارم من تنها بايد به وظيفه شرعي خود عمل كنم من بعد از خدا با مردم خوب و شريف و نجيب پيمان بسته ام كه واقعيات را در موقع مناسبش با آنها در ميان گذارم تاريخ اسلام پر است از خيانت بزرگانش به اسلام . سعي كنند تحت تاثير دروغهاي ديكته شده كه اين روزها راديوهاي بيگانه آن را با شوق و شور و شعف پخش مي‎كنند نگردند. از خدا مي‎خواهم كه به پدر پير مردم عزيز ايران صبر و تحمل عطا فرمايد و او را بخشيده و از اين دنيا ببرد تا طعم تلخ خيانت دوستان را بيش از اين نچشد. ما همه راضي هستيم به رضايت او از خود كه چيزي نداريم هر چه هست اوست . والسلام

يكشنبه ‏۶۸/۱/۶
روح الله الموسوي الخميني
کد مطلب : 75739
۱۳۹۲-۱۲-۲۰ ۰۷:۵۲:۱۸
شايد مطهري فکر مي کنه بيش از امام مي دانست ؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۲-۲۴ ۱۱:۵۲:۰۰
آقاي مطهري خودش را تافته جدا بافته اي از انقلاب اسلامي مي داند. ايشان به شدت دچار خود شيفتگي شده است و فكر مي كند دانشمند تر و انقلابي تر و سياسي تر و عالم تر از ايشان در دنيا وجود ندارد و پيشرفت خود را در حيات سياسي اش را با همراهي با دشمنان قسم خورده نظام و مخالفت با حزب الله و مردم رنجديده اين كشور مي داند و به شدت از كف وسوت اصلاح طلبان بي خدا و وطن فروش لذت مي برد آقاي مطهري شما در آينده نزديك مانند آقاي هاشمي دچا آْلزايمر خواهيد شد و الفاظ ركيك اصلاح طلبان را در خفا ومجالس خصوصي به شما و پدر بزرگوارتانمي دهند را فراموش خواهيد كرد يادم نمي رود كه به آقاي هاشمي همين منافقيني كه هم اكنون در كنار ايشان هستند از لفظ اكبر ... استفاده مي كردند.واي كه چه روزگار عجيبي است
 
یکی از 3گروه شهیدهمت
۱۳۹۳-۰۱-۱۲ ۱۸:۱۹:۵۹
علی جان عزیزدل برادر کمی درس بخوان،دکتریتو ول کن،مطالعه سیاسی هم داشته باش،در گفته هات کمی تامل کن ببین چقدر قاتلین پدر اندیشمندت را تایید می کنی،به نظرم اسغفار لازمه زندگیته
 
hadi
۱۳۹۳-۰۲-۰۵ ۱۰:۰۱:۱۵
با سلام بهتر است هر یک از ما خود را مخاطب همین نامه امام بخصوص این 4 نصیحت امام بدانیم در این بین فکر می کنم اقای غلی مطهری هم اگر به امام اغتقادی دارد اینکار را بکندبهرحال این دنیا و اینگونه مسئل دار امتحان است.خدایا رفتار و گفتار ما را مورد رضای شیطان قرار مده. برای عاقبت بخیری هم دعا کنیم.
 
رضاحسني
۱۳۹۳-۰۴-۰۴ ۰۹:۴۸:۴۵
مرحوم فخرالدين حجازي خطاب به محمد هاشمي گفته بود:شما غير از اينكه برادر آقاي هاشمي رفسنجاني هستي هنر ديگري هم داري؟
امروز بنده هم ميخوام اين حرف روبه آقاي مطهري بگم:آقاي مطهري!شما غير از اينكه فرزند شهيد مطهري هستين هنر ديگه اي هم داري؟
 
مهدي
۱۳۹۳-۰۴-۱۴ ۱۲:۴۳:۳۵
تاريخ خودش گواه خواهد داد زياد خودتان را رنجه نداريد تاريخ گواهي خواهد داد بگذار زمان بگذرد بگذار پرده ها برافتد و چهره هركسي نمايان شود اما حيف كه آنروز هم يكي بخاطر نسبت با مطهري و يكي بخاطر نسبت با ... باز هم مصون خواهند بود. (23500)
 
جواد
۱۳۹۳-۰۴-۲۷ ۱۸:۳۶:۴۱
این پسر تا کی می خواد روح شهید مطهری رو به خشم و غضب بیاره

بابا محض رضای پدرت هم که شده کمی این دهان مبارک را فرو بند