فیلمی از عملیات برخورد نیروی دریایی سپاه با ناوهای آمریکایی

12 آبان 1400 ساعت 21:38

تصاویر مربوط به عملیات برخورد نیروی دریایی سپاه با ناوهای آمریکایی و شکست سرقت دریایی نفت ایران در دریای عمان منتشر شد.


به گزارش عصر امروز، اولین تصاویر از اقدام به‌موقع و مقتدرانه جان برکفان دلاور نیروی دریایی سپاه در شکست عملیات سرقت دریایی نفت ایران توسط نیروی دریایی ارتش تروریست آمریکا منتشر شد.

براساس این گزارش، با این اقدام به موقع و مقتدرانه جان برکفان دلاور نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عملیات دزدی دریایی و سرقت نفت ایران توسط آمریکا ناکام ماند. آمریکا در این اقدام یک نفتکش را که حامل نفت صادراتی ایران بود در آب‌های دریای عمان مصادره و با انتقال محموله نفت آن به یک نفتکش دیگر، آن را به سوی مقصدی نامعلوم هدایت کرد.همزمان دلاورمردان نیروی دریایی سپاه با اجرای عملیات هلی‌برن بر روی عرشه نفتکش آن را به تصرف خود درآوردند و آن را به سوی آب‌های سرزمینی ایران هدایت کردند. در ادامه نیروهای آمریکایی با استفاده از چندین فروند بالگرد و ناو جنگی به تعقیب نفتکش پرداختند اما با ورود قاطعانه و مقتدرانه نیروهای جان برکف سپاه ناکام ماندند.

نیروهای آمریکایی مجدداً با استعداد بسیار و با استفاده از چند ناو جنگی بیشتر تلاش کردند مسیر حرکت نفتکش را سد کنند که باز هم موفق نشدند. این نفتکش هم‌اکنون در آب‌های سرزمینی کشور است.


کد مطلب: 304364

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdch-knxk23nvxd.tft2.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir