شاخص؛ مقام معظم رهبری است

27 دی 1400 ساعت 8:34

شاخص در انقلاب اسلامی رهبری است و رهنمودها و دستورات ایشان برهمه واجب است و ملاک خواص و مدیران عالی کشور حال فعلی آنهاست نه گذشته آنان.


به گزرش سرویس سیاسی عصر امروز همیشه یک عده زخم خورده و مطرود و معاند از جمله؛ احزاب سیاسی و خواص منحرف تلاش دارند که رهبری نه دیده و نه شنیده شود.

👇 چرا؟

چون شاخص امت؛ ایشان هستند و افراد حکیم و دانا و بصیر، گفتار و عملکرد مدیران عالی و خواص را با ایشان سنجیده و برای خود الگو قرار می دهند. و لذا منحرفین تلاش دارند که در این بازار مکاره شاخص و چراغ هدایت دیده نشوند و با غبارآلود کردن فضای سیاسی جامعه؛ مردم‌ را بسوی اهداف باطل و منفعت طلبانه خود سوق می دهند.

بنابر این اگر فرمول این تشخیص عوض شود، جامعه دچار انحطاط و سرگردانی و فتنه و بیچارگی خواهند شد و بخاطر همین جابجائی و خوب تشخیص ندادنها مشاهده می شود که بخشی از توده مردم بویژه کسانیکه دچار مشکلات اقتصادی و استضعاف فکری و بصیرتی هستند در بزرگراه تقید و ولایت پذیری دچار تردید شده اند و مقصر اصلی آن رئیس جمهورها و نمایندگان مجالس، احزاب سیاسی منحرف و شخصیتهای اثر گذار بی خاصیت است که در ۳۳ سال زعامت امام خامنه ای به تکلیف و رسالت خود به درستی عمل نکرده و مدیریتهای عالی کشور را بین خود دست بدست کرده و بیت المال را بعنوان غنائم جنگی بین خود تقسیم نموده اند و حاصل آن فقیر تر شدن مردم و رویگردانی بخش مهمی از جامعه از انقلاب و اسلام شده است.

و با کمال تاسف باید گفت که این اتفاق بانام دین ولباس دین صورت پذیرفته وبحساب دین نیزگذاشته شده است .
 
علیرغم اینکه مهمترین و تکراری ترین رهنمودها و دستورات مقام معظم رهبری رسیدگی به معیشت مردم و اقتصاد کشور بوده اما مسئولین کشور در این زمینه کوتاهی و جفا و بی توجهی کرده اند و این مدیران عالی با همراهی رسانه های منحرف و زنجیره ای نگذاشتند که صدای امام جامعه شنیده شود که مبادا گریبانشان گرفته شود و بعبارتی مثل ظهر عاشورا فرماندهان و فضا سازان؛ لشگر عمرسعد را به هلهله و سروصدا وادار کردند که کسی حرفهای امام حسین(ع) را نشنود که مبادا در دل آنها اثر گذاشته و لشگر کفر متفرق و مضمحل شود.

درهرحال: شاخص در انقلاب اسلامی رهبری است و رهنمودها و دستورات ایشان برهمه واجب است و ملاک خواص و مدیران عالی کشور حال فعلی آنهاست نه گذشته آنان.

و حرف آخر: به فرموده مرحوم آیت الله حسن زاده آملی چشم و گوشتان همیشه به رهنمودها و دستورات مقام معطم رهبری باشد.

۲۶  دیماه  ۱۴۰۰ فرهادنیا


کد مطلب: 307188

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcevf8xvjh87zi.b9bj.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir