حماسه ملی مردم در حال رقم خوردن است

خبرگزاری فارس , 11 اسفند 1402 ساعت 23:11

سخنگوی دولت گفت: حماسه ملی که امروز مردم ایران در حال رقم زدن آن هستند تبلور نمایش اراده ملت است.


به گزارش عصر امروز، بعدظهر امروز جمعه یازدهم اسفند ماه علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور خاطرنشان کرد: حماسه ملی که امروز مردم ایران در حال رقم زدن آن هستند تبلور نمایش اراده ملت است.وی افزود: این حماسه با کمک آحاد مردم، رسانه ها و عوامل اجرایی که از ماه ها قبل این فضا ها را فراهم کردند در حال رقم خوردن است.

وی در ادامه گفت: الحمدلله از ساعت های ابتدایی صبح علی رغم تغییر قانون انتخابات و تغییر فرآیند ها گزارش ها حاکی از این است که در فرآیندهای اجرایی مسئله خاص یا ویژه ای وجود نداشته و فرآیند انتخابات با مشارکت مردم در حال انجام است.

وی تصریح کرد: بخشی از مردم در ساعات ابتدایی صبح پای صندوق های رای می آیند و بخشی از جوان ترها هم در ساعات بعدظهر رای می دهند.

وی افزود: از همه می خواهم هر چه زودتر رای خود را به صندوق بیاندازند و نگذارند که دیگران برایشان تصمیم بگیرند و خودشان بیایند برای تاثیر گذاری در حوزه های اقتصادی و سیاسی رأی بدهند.

جهرمی خاطر نشان کرد: هر چه میزان مشارکت بیشتر باشد حتما نتیجه دقیق تر و هوشمندانه تر خواهد و هر چه دایره تضارب آرا گسترش پیدا کند زودتر فرآیند نتیجه گیری محقق می شود.

بهادری جهرمی در پایان گفت: هر چه افراد مختلف با سلیقه های متفاوت پای صندوق های رای بیایند باعث بهتر نتیجه دادن انتخابات و تاثیر انتخابات در زندگی مردم می شود.


کد مطلب: 333835

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcc11q1p2bq148.ala2.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir