نمايش خبر در تاريخ روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  

خاطرات ممنوعه هاشمی رفسنجانی!/عکس

یکی از بسته‌های ویژه مجله ۱۵ خرداد مربوط به خاطرات حجت الاسلام‌والمسلمین هاشمی رفسنجانی بود که سال ۱۳۶۴ در بحبوحه حوادث انقلاب اسلامی، ثبت و ضبط شده بود.

از پاچه “ظریف” تا “مرقومه” روحانی

مذاکرات هم تمام شد و توافقات و تعهداتی بین طرفین رد و بدل شد و برخی‌ها را غرق در شادی و عده‌ای دیگر را به آغوش یکدیگر کشاند!

شناسایی بهترین روش نظرسنجی در دولت یازدهم

روز ۱۳ آبان مشخص شد که نظر قاطبه ملت ایران در مورد برقراری رابطه با آمریکا چیست. این حماسه یک نظرسنجی کامل در فضای واقعی بود.

تنها در یک صورت «مرگ بر آمریکا» نمی‌گوییم

ما فقط وقتی از شعارهای انقلابمان دست می‌کشیم که عملی شدنش را نظاره کنیم؛ گفتیم «مرگ بر صدام» و صدام را به گور فرستادیم؛ گفتیم «مرگ بر شوروی» و کمونیسم را به موزه فرستادیم؛ گفتیم «مرگ بر منافقین» و منافقین را به ذلت نشاندیم.

نپرس که چرا باید «مرگ بر آمریکا» بگویی!

ترس؛ تردید می‌آورد و تردید تو را از حسین(ع) جدا می‌کند و کاش کار به جدا شدن از حسین(ع) تمام شود و زبانت به «امام حسین(ع) موافق حذف هیهات منا الذله بود» نچرخد.

باید جزئیات را از نتانیاهو بپرسیم!

در پایان مذاکرات شاید مسابقه‌ای بوده است بین اینکه کاترین اشتون، اول جزئیات را به نتانیاهو بگوید یا نماینده آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه! جزئیاتی که صاحبان اصلی انرژی هسته‌ای از آن خبر ندارند.

انصاری: درباره توهین به امام و خانواده شهدا موضع خاصی ندارم!

نعیمه اشراقی در صفحه فیسبوک خود در یکی از کامنت هایش،‌ مطلب توهین آمیزی را در مورد خانواده معظم شهدا و حضرت امام(ره) منتشر کرد

آزادی سران فتنه به هیچ وجه پذیرفتنی نیست

هیچ فردی حوادث سال ۸۸ را از یاد نبرده است، هیچ مسلمان و خداباوری آن فتنه بزرگ و آن جسارت عده‌ای برانداز را فراموش نمی‌کند.

خنجر ۳۱ حزب اصلاح‌طلب در پشت روحانی

نامه‌ ذلیلانه‌ اصلاح‌طلبان چیزی جز خنجری در پشت نماینده یک ملت، آن هم هنگام حضور در دل دشمن، نبود.

پرشکوه‌ترین نرمش قهرمانانه تاریخ

کار ولی فقیه هدایت کُلی جامعه در مسیر اسلام است تا هنگامی که مردم بخواهند و ماهیت‌‌اش با هدایت جامعه‌ تعریف می‌شود نه در مقابله با استکبار؛ هر چند کشورهای زورگو عموماً در مواجهه با چنین جریانی هستند.

سخنی با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی درباره مجید انصاری

دیروز رئیس جمهور در حکمی آقای مجید انصاری(دبیر اجرایی مجمع روحانیون مبارز) را به عنوان معاون پارلمانی خود منصوب نمود. این انتصاب پرسش ها و ابهاماتی را برای ما به وجود آورد که لازم دانستیم بخاطر اهمیت موضوع مطالبی را خطاب به شما نمایندگان محترم مطرح کنیم....

وای اگر کفتارها رفتار کفتاری کنند

ای کلاغ بی‌خبر! از ما به زالوها بگو / باز اگر در جنگل ما قصد خونخواری کنند/ قلعه را روی سر آن قوم ویران می‌کنیم/ تا که مدت‌ها فقط آواربرداری کنند!

شبکه من و تو، اغوا گر جوانان

شبکه من‌و‌تو که تنها نزدیک به سه سال است راه اندازی شده، متأسفانه توانسته از نقاط ضعف رسانه ملی استفاده کرده و با پخش برنامه‌های سرگرم کننده، افکار و عقاید ضد انقلابی و ضد اسلامی خود را خوراک فکری جوانان و خانواده ها کند. این شبکه در لابلای برنامه‌های ...

کشف حجاب رضاخانی؛ مدل ۲۰۱۳

دشمن قدیمی ما با ترویج پوشش‌های بدن نما، برنامه‌های ماهواره و مطالب مندرج در سایت‌ها هدفی جز این ندارد که جامعه جوان در حال پیشرفت‌مان را به «اندلسی» دیگر تبدیل کند.

ضرب و شتم طلاب عدالت خواه توسط عوامل جریان اصلاحات

سال گذشته در نامه ای سرگشاده خطاب به آقای مجید انصاری درباره مدرسه علمیه کرمانیها، اموال و موقوفات بسیار با ارزش آن مطالبی را بیان نمودیم.

ملی گرایان یا سلطنت طلبان ؛ حق با کیست؟

دشمن فهمید که راز پیروزى ملت ایران چیست؛ لذا درصدد برآمد تا سیاسیون و سردمداران دولتى را از روحانیت و دین جدا کند. … از سى تیر ۱۳۳۱ که مرحوم آیت‌الله کاشانى توانست ملت ایران را آن‌طور به صحنه بیاورد، تا ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ که عوامل آمریکا در تهران توانستند ...

دستور از بالاست؛ همه چیز را خراب کنید

ما آخرین ماشین بودیم؛ دلم نمی‌آمد سوار بشوم؛ آخر ۳ ماه از عمرمان را در این منطقه و در خط دفاع کرده بودیم؛ مجید سوزوکی و مصطفی اینجا شهید شده بودند، حالا مصلحت داشت کار خودش را می‌کرد.

خاطره ای جالب از یک تازه چادری شده

ماجرای من از اونجایی شروع میشه که مادر من یه دختر خاله داره که ۱۰ سالی هست که چادری شده من از طرز چادر سر کردنش واین که چه قدر قشنگ و منظم چادر سرش می کرد خیلی خوشم میومد حتی باعث شد که خواهر های دیگرش رو هم چادری کنه و آروم آروم روی بیشتر دخترخاله هاش ...

پوستر/تنها کسی که از نتیجه انتخابات اشک ریخت

انتخاب یک روحانی، نشان دهنده اقبال مستدام مردم ایران به روحانیت است.

یادمان نرفته رأی ما را «دروغ» خواندید

وقتی ۴ سال قبل به خیابان‌ها آمدیم تا پیروزی کاندیدای محبوبمان را جشن بگیریم، جز آتش و دود و اعتراض چیزی ندیدیم؛ شادی رأی آوردن کاندیدای محبوبمان را به زهر تبدیل کردید و در جلوی چشم ما، رأی ما را «دروغ» خواندید.