۲۴
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۷ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۰۰
مردم چشم انتظار لبیک سران فتنه به دعوت بلاگر مصری
حمایت فتنه گران داخلی از اقدام موهن دختر مصری/ لخت مادر زاد شوید و از خودتان عکس بگیرید
بعد از منتشر شدن این خبر در رسانه های جهان اغلب رسانه هاي ضدانقلاب و وابسته به جنبش سبز در حرکتی هماهنگ اقدام تحريك شده يكي از عناصر لائيك در مصر كه تصاوير برهنه خود را براي دهن كجي به انقلاب ملت مسلمان مصر در سايت ها منتشر كرده بود، ابراز ذوق زدگي كرده ، آن را پاسخي به انقلاب ميليوني ملت مسلمان مصر معرفی کردند
حمایت فتنه گران داخلی از اقدام موهن دختر مصری/ لخت مادر زاد شوید و از خودتان عکس بگیرید
Share/Save/Bookmark
چندی پیش یک دختر وبلاگ‌نویس ۲۰ ساله مصری به گفته خودش در اعتراض به فشار‌های اسلام‌گرایان علیه زنان و سکولارها، تابوشکنی را به مرحله‌ای برد که از حد انتظار تندروهای مصری فراتر بود؛ جلوی دوربین‌اش لخت شد و عکس‌های‌اش را روی وبلاگ‌اش گذاشت. 

علیاء ماجدة المهدی، دانشجوی دانشگاه آمریکایی قاهره در وبلاگ خود تصاویر عریان خود را منتشر کرده و گفته بود که این اعتراض او برای فقدان آزادی بیان در مصر است. 


بعد از منتشر شدن این خبر در رسانه های جهان اغلب رسانه هاي ضدانقلاب و وابسته به جنبش سبز در حرکتی هماهنگ از اقدام تحريك شده يكي از عناصر لائيك در مصر كه تصاوير برهنه خود را براي دهن كجي به انقلاب ملت مسلمان مصر در سايت ها منتشر كرده بود، ابراز ذوق زدگي كرده ، آن را پاسخي به انقلاب ميليوني ملت مسلمان مصر معرفی کردند .


رسانه های وابسته به جنبش سبز در پست های خود گروهی از زنان وابسته به جنبش سبز را به نمایش گذاشند که همپای برخی از دختران صهیونیست در اسرائیل در  عکسی «تقریبا برهنه» به شکل گروهی بدن خود را به نمایش گذاشتند .
 
در پی این اقدام زننده چند ایرانی، از جمله یک نویسنده، یک هنرمند و یک بلاگر، عکس‌های برهنه خود را به بهانه حمایت از از علیاء ماجدة المهدی، دختر وبلاگ‌نویس مصری، منتشر کرده‌اند.
 
«زیبا ناوک» نویسنده ایرانی مقیم آلمان، عکس‌های برهنه خود را که سال ۲۰۰۷ گرفته شده، اکنون و در حمایت از علیاء ماجدة المهدی، دختر وبلاگ‌نویس مصری، منتشر کرده است.
 


زیبا ناوک این عکس‌ها را در وبلاگ خود در معرض دید عموم قرار داد تا به همگان بقبولاند تا چه اندازه حامی فرهنگ برهنگی در بین مردم جهان است .

ناوک کسی است که بیشترین مکتوبات را با موضوع سکس و آزادی در آلمان دارد.
 
«فیروزه بذرافکن»، یک ایرانی دیگر مقیم دانمارک است که در اقدامی مشابه عکسی برهنه خودش را منتشر کرده است. 


بذرافکن در این عکس، تصویر چهره علیا ماجده مهدی را کنار صورت خود قرار داده است. وی معتقد است که اقدام این دانشجوی دختر مصری، تلاشی است برای استفاده زنان شرقی از حق تصمیم‌گیری بر بدن خود. 

پیش‌تر نیز «دادا» یک بلاگر ایرانی مقیم کانادا، عکس لخت خود را در حمایت ار بلاگر مصری و همچنین «مبارزه با سانسور اسلامی» منتشر کرده بود.

حمایت فعالان رسانه ای جنبش سبز از حرکت ضد اسلامی دختر مصری آن هم به این وسعت نشان دهنده بنیه اسلام ستیز این جنبش در سطح جهانی و تفکر مصموم سکولار آنان دارد که برای نیل به آن از هیچ اقدامی حتی تن دادن به زننده ترین حرکات  فرو گذار نیستند .

اما با تمام این تلاش ها "سبزها " ضربه محلک را از نقطه ای می خورند که هیچگاه انتظار آن را نداشتند و آن این بود که علی رغم اینکه در افکار عمومی جهان انتظار می رفت از حرکت دختر مصری در داخل مصر استقبال گسترده ای صورت گیرد این اقدام از اقبال زیادی  نزد انقلابیون و تحول خواهان مصری برخوردار نشد و اکثر قریب به اتفاق این حرکت را که جنبه نفی دین از انقلاب مصر را داشت نفی و محکوم کردند .

بزرگان انقلاب مصر  مبنای چنین اعمالی را  زیر سؤال بردن ارزش‌های بنیادین اسلام و مسلمانان معرفی کردند و معتقد بودند، فرمول به‌کاررفته در این بی حرمتی ساخت تفکر سکولاریزم است که برای هجمه های خود همواره با دو اصل همراه است : یورش تمام‌عیار به قلب ارزش‌ها و حریم‌ها و خطوط قرمز حریف، درهم‌شکستن و تمسخر و هجو تمام نظام ارزشی او، شکستن و درنهایت فروریختن آن نظام ارزشی، ایجاد خلاء فکری و فرهنگی در ذهن حریف، نرم شدن و آمادگی برای پذیرش یک نظام فرهنگی جدید و درنهایت جایگزینی نظام ارزشی نوین به جای نظام ارزشی پیشین.

همین امر هم موجب آن گردید که اعتراضات به حرکت وبلاگ نویس مصری به اوج خود برسد  و زمانی که وی برای شرکت در تظاهرات مردم در میدان التحریر حاضر شده بود ،با شعار های تند انقلابیون علیه خود مواجه و مجبور به ترک التحریر شود . 

پاسخ تند انقلابیون مصر به حرکت ضد ارزشی وبلاگ نویس مصری در واقع پاسخ صریح و روشنی بود  نه تنها برای این وبلاگ نویس هتاک ، بلکه برای تمام فرصت طلبانی که در داخل و خارج از کشور های اسلامی  به دنبال سکولاریزه کردن انقلاب های در حال وقوع هستند .

ذوق زدگی ضد انقلاب ها و جریان برانداز جمهوری اسلامی که گهگاهی هم با نقاب اسلام وارد عرصه ضربه زدن به نظام می شوند از اینگونه حرکات ضد ارزش،  نشان دهنده آن است که استفاده از نام اسلام و عنوان های مقس برای جنبش سبز چیزی جز شعار هایی تبلیغاتی برای یک دوره خاص بیشتر نبوده و امروز با روشن شدن دست های سردمدارن این جریان اشاعه تفکرات اصلی آنها که بیشتر هم رنگ سکولاریزم دارد افزایش بیشتری یافته است .

پایگاه خبری - تحلیلی عصر امروز به دلیل انتشار این تصاویر از همه مخاطبان پوزش می طلبد؛

  


کد مطلب : 13790
ssalaam
United States
۱۳۹۰-۰۹-۰۷ ۱۰:۲۱:۵۷
ta kay? in haroomzadeh ha mykhan khodishono zayeh konand? vaghan inha mykhan hakeman iran bashan?? che ghadr ina aghab oftadand
 
سماواتی
Germany
۱۳۹۰-۰۹-۰۷ ۱۱:۲۱:۲۱
دحتر فاحشه مصری کتک مفصلی هم نوش جان کرد و چنان لت و پارش کردند که تا عمرداره گرد اینجور کثافتکاریها نگردد.
 
۱۳۹۰-۰۹-۰۷ ۱۱:۵۳:۰۷
لااقل این آقایان پشت رو عکس می گرفتند شاید در اروپا مشتری پیدا می کردند!
 
علوی
Germany
۱۳۹۰-۰۹-۰۷ ۱۴:۳۱:۳۲
در جمع این فاسدان لخت و عور و هرزه همین مونده که فقط عباس توفیق هم به جمعشان بپیوندد. تمامی اینها از سر تا پا فاسد جنسی و هرزه اند و برای اقدام کثیفشان هزار و یک توجیه زشت تر از قیافه های نحسشان پشت هم اندازی میکنند.
 
سید ابراهیم علوی
۱۳۹۰-۰۹-۰۸ ۲۱:۲۷:۲۰
این نشون میده که بر خلاف گفته بعضی ها که خیزشهای اخیر خاورمیانه عربی رو جنبش دموکراسی خواهانه نامیده بودند ! ماهیت این جنبشها ماهیت اسلامی است . واکنش دختر مصری لائیک که بی تردید به تحریک احزاب اقلیت لائیکهای مصر دست به این کار زده نشان میدهد که اسلامی بودن مهمترین مولفه های قیامهای اخیر است. والا در زمان مبارک هم میشد لخت شد و کسی هم از آن مبانعت نمیکرد و واکنش این دختر بیشتر واکنشی است به اسلامی بودن این خیزشها که البته خیلی خیلی چنجش آور و قابل ترحم است.
 
علی سرافرازاردکانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۰۹ ۱۱:۰۲:۵۴
چیزی راکه بدان علم نداری دنبال نکن زیرا چشم وگوش وقلب همه مورد سوال واقغ می شوند.(قران کریم) اگر فردی درجایی خلاف کرده باشد و دیگری انرا قبول داشته باشد ،مگر می توان انرا تعمیم داد؟؟؟وان رانشرداد؟؟؟ایا خلافی را به گروهی نسبت دادن برخلاف اسلام نیست؟؟؟ونمیدانیدکه مجازات الهی شدیداست؟؟؟؟؟؟؟
 
بهار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۱۲ ۰۹:۴۶:۱۱
لعنت خدابراینهاوبیشترازاینهابرفتنه گران...
 
نسق خانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۲۲ ۱۱:۲۳:۲۹
به نظرم این ها همه آدم های هرزه ای هستند و جنبش سبز هم یعنی جنبش هرزه ها و لختی ها
 
میتوزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۲۲ ۱۱:۲۵:۵۰
هر مرد سیاه آفریقایی: یک طرفدار جنبش سبز

هم اکنون نیاز مند یاری عکستان هستیم
 
۱۳۹۰-۱۰-۲۲ ۰۳:۵۷:۴۰
سلام بر خمینی کبیر که انقلابش رحمت واسعهخ بود
 
۱۳۹۰-۱۰-۲۲ ۰۳:۵۷:۵۷
مرگ بر فتنه گر
 
۱۳۹۱-۰۱-۳۰ ۱۴:۳۲:۳۷
خاك بر سرشان
 
مهناز
۱۳۹۱-۰۳-۱۱ ۱۴:۰۹:۲۱
خدا لعنتشون کنه .شرم نکردن
 
یه دوست
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۱۹:۰۸:۰۴
واقعا بی حیاهستند
 
یه دوست
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۱۹:۰۸:۱۲
واقعا بی حیاهستند
 
دوست
۱۳۹۱-۰۴-۰۴ ۱۱:۲۲:۱۲
خاک تو سرشون
 
رضا سرلک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۱۷ ۲۳:۵۶:۵۴
حالا لازمم نبود شما یکی یکی کسایی رو که اینکار قبیح رو انجام دادن توی خبرتون معرفی کنیدا!!!!!
 
مسافر زمین
۱۳۹۱-۰۵-۱۸ ۱۸:۵۰:۵۸
سلام.بحث برهنه شدن این دختر نیست.شما به دنیا نگاه کنید .چند برهنه رو میبینید؟چند دختر رو میبینید که به فحشا افتادند؟مقصر کیه؟ایا ما از اسلام چهره بدی ارایه دادیم؟ما اسم خودمون رو مسلمون و خدا شناس گذاشتیم اما چقدر به خدا ایمان داریم؟ایمان داریم که اینقدر در جهان گناه هست؟این گناه ها رو کی میکنه؟حالا بگیم نصفش کافرند بقیه چی؟این همه گرسنه بی خانمان اواره بی سر پرست فقیر در جهان نشون چیه؟این همه دزدی قتل تجاوز اعتیاد ....اگر ذره ای ایمان داشتیم به فکر هم نوع بودیم فقیری نبود زنی به فحشا نمی افتاد؟ایا فکر کردید که یک فاحشه دلش میخواست مثل تمام زنهای دیگه شوهر داشته باشه و زندگی کنه؟ایا یک معتاد دلش نمیخواست پاک باشه؟مجرم رو ما خودمون بوجود میاریم.اثار گناهان خودمونه.طبق روایات اگر زکات پرداخت میشد و درست مصرف میشد در جامعه فقیر نبود وقتی فقر نباشه به نظر شما امار گناهان چقدر کم میشه؟حیف که گوش شنوایی نیست.سرنوشت کار خودشو میکنه و دنیا به جایی که باید بره میرسه.خدا عاقبت همه مون رو به خیر کنه.همه ما مقصریم .یا حق
 
sae
۱۳۹۱-۰۷-۱۰ ۱۶:۰۸:۵۹
همه ی این عکسها که سانسور شده؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۲ ۲۲:۰۴:۲۹
 
محجوب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۰۰:۴۴:۵۷
خاک بر سر شماوپدرومادر شما.
 
عباس
United States
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۲۱:۲۰:۰۹
انسان کسی است که دارای انسانیت باشد. هر انسانی بی دین یا دیندار تا حدی دارای حیا است و این اقتضای انسانیت است همین سبب می شود که همه انسانها در مقابل دیگران خود را می پوشانند اما اینها....
کار این افراد و همچنین سبزی ها مبارزه با دین نیست مبارزه با انسانیت است. حال چه کسی با انسانیت مبارزه می کند؟ انسان یا ...
 
حسین
۱۳۹۱-۱۰-۰۵ ۱۰:۵۲:۴۷
وقتی لباس شما اتو کرده و تمیز باشد بی اختیار احساس حرمت میکنید ولی اگر لباسی کثیف و پاره پاره به تن داشته باشید این احساس کمتر میشود وقتی زن با حجاب است ایجاد شان و حرمت میکند و محدوده دارد ولی یک زن بی حجاب بیشتر خصوصیات زنانه مثل حسادت و پرحرفی و پر مدعایی و رنگ و لعاب تو خالی و ... دارد ولی بدتر از آن زن عریان سکسی و بی ارزش است و در اولین نگاه حقارت و کالا بودنش به چشم میآید و شان و منزلت یک زن عریان یعنی در حد یک حیوان و برده جنسی و بدبخت
ماجده المهدی به دلیل زجر ها و فشارهایی که در دوره جوانی از یک مرد 40 ساله کشیده (طبق اعتراف خودش در بی بی سی) حرمت و شان خود را از دست داده و دچار کمبود شدید شخصیت شده و این احساس حقارت و دون بودن او را به این راه کشانده است
 
عبیدنورزهی
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۰۱:۴۳:۵۳
این عکس هابایدپرده باشد