۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹
آقای روحانی، در سفرهای استانی دنبال سردار سازندگی، داماد لرستان و کاندیدای شکست خورده آرای باطله نباشید!
چند روزی است که سفرهای استانی روحانی دیگر خبرها را تحت الشعاع خود قرار داده است اما این دوره ظاهرا با برنامه ریزی هایی کاملا سیاسی و با اهداف مشخص انتخاباتی صورت گرفته است.
آقای روحانی، در سفرهای استانی دنبال سردار سازندگی، داماد لرستان و کاندیدای شکست خورده آرای باطله نباشید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز چند روزی است که سفرهای استانی روحانی دیگر خبرها را تحت الشعاع خود قرار داده است اما این دوره ظاهرا با برنامه ریزی هایی کاملا سیاسی و با اهداف مشخص انتخاباتی صورت گرفته است و از همه مهمتر اینکه روحانی علیرغم اینکه اصلاح طلبان با ایما و اشاره، مستقیم و غیر مستقیم تلاش می کنند تا از قبول مسئولیت حمایت و نعمات مالی و سیاسی از دولت روحانی شانه خالی کنند اما روحانی قصد دارد تا به هر طرق ممکن همراهی اصلاح طلبان و رفتارهای تجزیه طلبانه سیاسی! آنان را در قالب این سفرها به مردم گوشزد کرده و باز خورد آنرا هم به نفع خود محاسبه کند. در این خصوص بخوانید:

1- روحانی بخوبی پی برده است که دیگر امکان استفاده از شانتاژهای سیاسی و رسانه ای بر علیه رقیب بدلیل عملکرد بسیار ضعیف این سالها امکان پذیر نیست در نتیجه باید رودرو و با قبول واقعیات سیاسی پای به میدان رقابت بگذارد.

2- رفتارهای خلاف واقع و شعارهای غیر واقعی که تضاد شدیدی را در گفتار و عمل نمایش می دهد موجبات ریزش شدید آرای اعتدالیون و اصلاح طلبان را فراهم آورده است: حقوق های نجومی/ شکل گرفتن زندگی اشرافی در خارج از کشور با حقوق های نجومی و امکان استفاده از بالاترین امکانات تحصیلی و رفاهی فرزندان مدیران میانی و ارشد دولتی/ اختلاس های کلان مالی در سیستم های دولتی و بانکی تحت نظر دولت/ ولنگاری و رها سازی اقتصادی لجام گسیخته قیمت ها و فشار برمعیشت مردم و.... را می توان از جمله این موارد دانست.

3- خط سیر سفرهای استانی روحانی نشان می دهد که با در نظر گرفتن مطالب یاد شده تمام امید روحانی برای انتخابات دوره یازدهم مجلس و دوره سیزدهم ریاست جمهوری، به آرای خاکستری و استانهایی که ظاهرا بواسطه غلبه شخصیت سیاسی برخی سیاستمداران شاخص در میان مردم امکان پیروزی و نامزدهای حامی دولت بیشتر است بسته شده است.
استان یزد؛ خاندان خاتمی خصوصا سید محمد خاتمی/ در این بخش روحانی بدنبال کسب آرای فتنه گران و جنبش سبز و آرای خاکستری در این استان و استانهای دیگر که حامیان اصلاح طلبان در آن حضور دارند می باشد. 
سلام و درود روحانی بر خاتمی که یکی از سران فتنه حوادث 88 هم بشمار می رود گویای این مطلب است که روحانی در انتخاب دو راهی بین فتنه گران و نیروهای اصلاح طلب و اعتدالیونی که هویت سیاسی خود را در جبهه انقلاب باز تعریف می کنند ریسک از دست دادن بخش دوم را که به زعم او آرای چندانی هم در جبهه آنان ندارند را پذیرفته است.
استان کرمان؛ شاخص ترین شهر این استان شهرستان رفسنجان می باشد که نام خاندان رفسنجانی در لغت و محتوا با آن پیوستگی تام و تمامی دارد. تلاش مرحوم رفسنجانی در دوران حیات خود این بود که خود را مدیری فراجناحی نشان دهد که می تواند فصل الخطاب جریانات همسو ازنظر اختلاف در تفکر و تکتیک های اجرایی اما در اصول فکری یکسان هستند نشان دهد در نتیجه روحانی با احساس همان نیاز به این شهر نیز رفته است. او در این شهر در سخنان خود به یاداوری روابط خود را با سران انقلاب اسلامی در طول سالیان گذشته پرداخت و تلاش کرد تا باور فراجناحی بودن خود را در سایه سران انقلاب 57 تا به امروز را تذکر دهد. اگر در یزد قول های کارهای عمرانی برای استان را داد برای کرمانیها و رفسنجانی ها قول کمک های مادی را دادکه ظاهرا با نوعی روانشناسی سیاسی این اقدام را انجام داده باشد.

4- در ادامه این سفرها بعید نیست تا او استان های: لرستان و آذربایجان را هم در لیست خود قرار داده باشد لذا کاندیدای شکست خورده از آرای باطله و داماد لرستان و آذربایجان هم بر همین منوال قابل پیش بینی اند. 
 
در هر صورت اینبار سفرهای وی را می توان کاملا سیاسی دانست او که در یزد در پی شعارهای مردم نتوانست سخنان هماهنگ خود را همانند رفسنجان به پایان ببرد تهدید به " افشای برخی رانت خواریها و دزدیها نمود "لاکن با حربه نخ نما شده " دولت قبل از خود و در وضعیتی که برادر روحانی بدلیل تخلفات شدید مالی به حبس محکوم شده و مدیران دولتی پی در پی محاکمه و محکوم می شوند سخنان تهدید آمیز روحانی در یزد فریاد اصلاح طلبانی همچون محمود صادقی و صادق زیبا کلام را هم درآورد.

رضا احمد زاده
کد مطلب : 272100
۱۳۹۸-۰۸-۲۴ ۱۹:۴۷:۱۶
آقای روحانی از مریدان سردار سازندگی است. اگر گزاف نباشد اصلا دست نشانده هاسمی است وباید از ابن حرف ها بزند