توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱
لبخند تلخ رحمانی‌فضلی به «شاه داماد»!
اظهارات داماد روحانی همچنین در حالی است که به نظر می‌رسد او اظهاراتش را از روی حرف‌های سیاه‌نمایانه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور کپی کرده است!
لبخند تلخ رحمانی‌فضلی به «شاه داماد»!
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، «کامبیز مهدی زاده» داماد رئیس‌جمهور روحانی که چندی پیش به عنوان معاون وزیر صمت منصوب شد اما در پی اعتراض‌های گسترده، موضوع این انتصاب منتفی شد، به تازگی طی یادداشتی در روزنامه شرق با عنوان «پای روحانی بایستیم» نوشته است:

 
«دولت گذشته نه‌تنها در عرصه سیاست داخلی با مشکل بی‌تدبیری مواجه بود؛ بلکه با سخنان خارج از عرف سیاسی در عرصه بین‌الملل به گونه‌ای عمل کرده بود که غربی‌ها بتوانند با اعتمادبه‌نفس هر روز علیه ایران قطع‌نامه صادر کنند و ایران را منزوی‌تر از روز قبل جلوه دهند... امروز ما از چاه درآمده‌ایم؛ اما همچنان در چاله‌ایم». [1]

 
*این اظهارات سیاه‌نمایانه و تأکید مؤکد بر اینکه مردم ایران در چاله قرار دارند در حالی است که وزیر کشور بعنوان رئیس ستاد تبلیغات اقتصادی چندی قبل گفته بود:

 
«چنانچه مواردی مثل ناامید کردن مردم، سیاه نمایی و آمار غلط و تحلیل‌های مبنتی بر آمار نادرست داده شود اول از طریق همین ستاد تذکر داده می شود و اگر تذکرات بیش از دو بار تکرار بشود و توجهی نشود قوه قضاییه ورود می کند .»[2]

 
او همچنین در یکی دیگر از جلسات ستاد تبلیغات اقتصادی صراحتاً از قوه قضائیه خواسته بود به طور جدی و مؤثر از قوانین مصوب این ستاد حمایت و با یأس‌آفرینی برخورد کند .[3]

 
اظهارات داماد روحانی همچنین در حالی است که به نظر می‌رسد او اظهاراتش را از روی حرف‌های سیاه‌نمایانه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور کپی کرده است!

 
مردی که تاکنون دو مرتبه تأکید کرده ایران اسلامی در «شرایط ته درّه» قرار دارد .[4]

 
گفتنیست مقام معظم رهبری در مقابل تمام سیاه‌نمایی‌های که اصرار دارند کشور در شرایط شعب ابی‌طالب، ته درّه و غیره قرار دارد؛ با استناد به آمار و دلایل متقن تأکید فرمودند که ایران اسلامی در «شرایط بدر و خیبر» قرار دارد.

 
آگاهان سیاسی معتقدند اصرار کسانی در ستاد مشترک دولت و اصلاح‌طلبان بر سیاه‌نمایی از اوضاع کشور برای ایجاد «فتنه اقتصادی» صورت می‌گیرد.
مرجع : مشرق
کد مطلب : 260185