توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۳۸
سردار کوثری در گفتگو با عصر امروز/
بمب های اتمی ما همین مردم هستند که با همه مشکلاتی که هست برای حفظ نظام خود حضور پیدا می کنند.
آقای رییس جمهور در صحبت هایشان گفتند عده ای کم سواد، در حالیکه نمایندگان نیز از مذاکرات و مصوبات آن بی اطلاع هستند.
بمب های اتمی ما همین مردم هستند که با همه مشکلاتی که هست برای حفظ نظام خود حضور پیدا می کنند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سردار کوثری در مورد حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: مردم بارها توطئه هایی که استکبار جهانی و صهیونیست طراحی کرده است را با حضور خود خنثی کرده اند. دشمن هروقت خواسته است به یک صورت براندازی کند یا ضربه ایی بزند این حضور مردم بوده است که آن را نابود کرده است.

نماینده ایثارگر مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع بمب های اتمی ما همین مردم هستند که با همه مشکلاتی که هست از جمله آن بیکاری وتورم ولی با عشق وعلاقه برای حفظ نظام و کشور اسلامی خود حضور پیدا می کنند. آنها نظام وانقلاب را از خودشان می دانند.

وی افزود: حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری می فرمایند که ما خادم مردم هستیم و این را در مقام عمل هم نشان داده اند لذا مردم هم اطمینان قلبی پیدا کرده اند و نظام را از خودشان می دانند و یکبار دیگر جواب یاوه گویی هایی که دولتمردان آمریکا خانم شرمن، جان کری، اوباما و یا کسان دیگر که خودشان را برتر از دیگران می دانند یا سیاستمدار دنیا قلمداد می کنند را خواهند داد همین حضور مردم ۳۵ سال است آنها را سردرگم کرده است و نمی توانند به آن چیزی که می خواهند برسند لذا یکبار دیگر انشاءالله مردم خالصانه و مقتدرانه این را تکرار خواهند کرد.

نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید گلایه مندی مردم در مورد مذاکرات هسته ایی گفت: مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند و آقای رییس جمهور هم در انتخابات بحث عزتمندی مردم را مطرح کرده اند لذا باید نسبت به خواسته های به حق و آگاهانه مردم توجه کنند. لذا قطعا بدانند مردم به موقع تصمیم خواهند گرفت مردم نمی گویند بیایید همه چیز را علنی کنید که دشمن استفاده کند ولی حداقل نمایندگانشان صادقانه قبل از مذاکرات یا از همان روزهای اول توافق بایدمطلع می بودند. اینان نمایندگان مردم هستند تا آنها نیز بتوانند انتقال دهنده مذاکرات وتوافق به مردم باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد کم سواد دانستن منتقدین مذاکرات هسته ایی توسط رییس جمهور بیان کرد: از طرفی آقای رییس جمهور در صحبت هایشان گفتند عده ای کم سواد، در حالیکه نمایندگان نیز از مذاکرات و مصوبات آن بی اطلاع هستند. این چنین سخنانی در حضور روسای دانشگاه ها گفته شود درست نبود اگر اساتید دانشگاه توسط دیپلماتها یا دولت توجیه شده بودند آنها هم مردم و دانشجویان را توجیه می کردند. مردم ما راز دارهمه مذاکرات و مصوبات هستند باید آنها توجیه شوند که آگاهانه در صحنه ها حضور پیدا کنند.

سردار کوثری در مورد در اختیار قرار دادن متن توافق هسته ایی به نمایندگان مجلس گفت: تا حال حاضر هیچ متنی یا چنین چیزی به نمایندگان داده نشده است.

محور قرارنگرفتن اقتصاد مقاومتی در بودجه سال ۹۳ از اظهارات دیگر نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی بود که گفت: بر اساس نظر اقتصاد دانان مجلس اقتصاد مقاومتی در بودجه که براساس آن تصمیم گرفته شده یا مصوب شده باشد لحاظ نشده است اینکه بیاییم هزینه های دستگاه هارا کم کنیم و به تولید بدهیم در این بودجه دیده نشده است.
کد مطلب : 73109