توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۱
برگزار نشدن مناظرات، یعنی حقوق شهروندی کشک!
وحشت دولت تدبیر از شفاف سازی کاری کرده است که در سابقه هیچ انتخاباتی نظیر آن پیدا نمی شود. متاسفانه دولت آنقدر از عملکرد خود می ترسد که حاضر نیست در یک رویارویی زنده با رقبای انتخاباتی سر میز مناظره بنشیند تا قضاوت کارهای ادعایی تیم خود را به فهم و شعور ملت ایران بسپارد.
برگزار نشدن مناظرات، یعنی حقوق شهروندی کشک!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز بالاخره وحشت از دانستن حقایق توسط مردم باعث شد تا مناظراتی که می توانست 4 ساله سیاه اقتصادی و سیاسی گذشته را برملا کند، توسط کمیسیون دولتی انتخابات به هوا برود!

بنا بر این گزارش دولتی که مدعی حقوق شهروندی بود مدم را از اولین حقشان که دانستن آنچه که در این 4 سال بر آنان رفته است بود، محروم کرده است و تازه می گوید چرا شکر گزار خدمات ما نیستید!

به گزارش خبرنگار ما، وحشت دولت تدبیر از شفاف سازی کاری کرده است که در سابقه هیچ انتخاباتی نظیر آن پیدا نمی شود. متاسفانه دولت آنقدر از عملکرد خود می ترسد که حاضر نیست در یک رویارویی زنده با رقبای انتخاباتی سر میز مناظره بنشیند تا قضاوت کارهای ادعایی تیم خود را به فهم و شعور ملت ایران بسپارد.

اعضای کابینه دولت و شخص رییس جمهور باید بدانند که این بی احترامی به کسانی است که به وی رای داده اند مگر اینکه این مصوبه تغییر نماید. لذا دولتی که شعور طرفداران خود را به هیچ می انگارد چگونه توقع دارد برای یک چهار ساله دیگر مردم به او اعتماد کنند و سکان امور جاری خود را به او واگذار نمایند.

قطعا رییس محترم دولت می دانسته است که مناظرات کلید ارزیابی مردم برای رای دادن یا ندادن به وی است زیرا وقتی شخصی معاون اولش هم از عملکرد او راضی نیست و برای مرحله دوم ثبت نام کرده است قطعا در مناظرات کلید چهار ساله پیش او شکسته می شود.

به گزارش عصر امروز باید به جناب روحانی گفت، مردم کور نیستند که حرف و عمل متناقض شما را نبینند و نفهمند اینکه شما از مناظره دم می زنید و درآن سو کمیسیون انتخابات به ریاست وزیر کشور آن را رد می کند برای همه کاملا قابل فهم و لمس می باشد!؟
کد مطلب : 197492