توصيه به ديگران
۰
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۱
تعطیلات پرترافیک در انتظار سه استان کشور
فرمانده پلیس راه کشور گفت: در تعطیلات پیش رو ترافیک سنگینی در انتظار جاده‌های منتهی به سه استان خراسان رضوی، قم و مازندران خواهد بود.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، سردار سید تیمور حسینی فرمانده پلیس راه کشور در جریان بازدید از محور هراز گفت: بازگشایی اماکن زیارتی در دو استان خراسان رضوی و قم سبب مراجعه زائران به این دو استان و ایجاد ترافیک در محورهای منتهی به این اماکن زیارتی در تعطیلات پایان هفته خواهد شد.

او افزود: بر اساس تجربه و به شکل طبیعی محورهای شمالی نیز در این تعطیلات شاهد ترافیک سنگین خواهند بود که پلیس راه تمهیدات ترافیکی لازم را در محورهای هراز و چالوس پیش بینی خواهد کرد.

فرمانده پلیس راه کشور ادامه داد: با توجه به اینکه تردد درون استانی در مازندران زیاد است و بسیاری از مردم بومی تعطیلات را در ییلاقات به سر می‌برند تلاش می‌کنیم کمترین محدودیت را در محورهای شمالی ایجاد کنیم.
 
سردار سید تیمور حسینی گفت: محدودیت‌ها مشکلاتی را برای اهالی بومی ایجاد خواهد کرد که با همکاری مردم تلاش می‌کنیم در کمترین حجم خود و تنها برای باز کردن گره ههای ترافیکی اعمال شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران او با بیان اینکه درچند روز گذشته در مازندران، خراسان رضوی و قم بار ترافیکی داشتیم ، افزود: با مدیریت خوب همکاران پلیس راه استان و همراهی مردم شرایط فعلی در این محور مطلوب و قابل قبول است.
کد مطلب : 282992