توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶
نماینده آمریکایی: شاید ترامپ در زمان برگزاری انتخابات 2020 در زندان باشد
نماینده سنای آمریکا و نامزد احتمالی انتخابات ریاست‌ جمهوری سال ۲۰۲۰ این کشور مدعی شد این احتمال وجود دارد که ترامپ در هنگام برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری، دیگر فردی آزاد نباشد.
نماینده آمریکایی: شاید ترامپ در زمان برگزاری انتخابات 2020 در زندان باشد
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز به نقل از سی‌ان‌ان، «الیزابت وارن» نماینده ایالت ماساچوست در سنای آمریکا که اخیراً به‌صورت رسمی نامزدی خود برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2020 این کشور اعلام کرده است، در یکی از نخستین نشست‌های انتخاباتی خود که در ایالت آیووا برگزار شد اظهار داشت: «شاید روزی که ما به انتخابات 2020 برسیم، ترامپ دیگر رئیس‌جمهور نباشد. در واقع حتی ممکن است که او در آن زمان اصلاً یک فرد آزاد نباشد.»

 
این سناتور دموکرات که ساعاتی پس از اعلام نامزدی‌اش برای انتخابات 2020 آمریکا هدف پیام تمسخرآمیز دونالد ترامپ در توئیتر قرار گرفت، در خصوص این پیام جنجالی گفت: «آن یک توئیت نژادپرستانه و تنفرآمیز بود؛ چیزی واقعاً تاریک و زشت. ما نامزدهای انتخابات، فعالان سیاسی و رسانه‌ای باید در قبال این توئیت‌ها چه کار کنیم؟ آیا باید هرروز دست به پیگرد آنها بزنیم؟»


الیزابت وارن ادعا می‌کند پیشینه نژادی‌اش به بومیان سرخپوست آمریکایی می‌رسد و دونالد ترامپ که معتقد است وارن با طرح این ادعا هدفی جز جذب آرای بومیان آمریکا ندارد، روز شنبه در فاصله اندکی بعد از انتشار خبر نامزدی رسمی وی برای انتخابات ریاست جمهوری 2020، با دستمایه قرار دادن این موضوع در یک توئیت به تمسخر وی پرداخت.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 251374