توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۹
منافق که بود به کافر بودنش هم اعتراف کرد!
بسیاری از کسانی که اکنون به عنوان مدافع حقوق زنان در خارج از کشور مشغول فعالیت هستند پس از منافق بودن به نوعی به بی دینی خود نیز اعتراف کرده و نشان داده اند که به قیامت و پروردگار آن هیچ اعتقادی ندارند.
منافق که بود به کافر بودنش هم اعتراف کرد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز بسیاری از کسانی که اکنون به عنوان مدافع حقوق زنان در خارج از کشور مشغول فعالیت هستند پس از منافق بودن به نوعی به بی دینی خود نیز اعتراف کرده و نشان داده اند که به قیامت و پروردگار آن هیچ اعتقادی ندارند.

بنا بر این گزارش بسیاری از این چهره ها را می توان همچون علینژاد یا شادی امین نام برد که با نوشته های گوناگون خود به حقیقت کافر بودن و بی دین بودن خود اعتراف کرده اند.

به گزارش خبرنگار ما، شادی امین در مطلبی که در مرگ یکی از دوستانش نوشته با انکار قیامت و معاد به این حقیقت اعتراف کرده است. وی در مطلبش چنین نوشته است که: " ویدا رفت... دیروز خبر را از طریق پیامی از مریم اشرافی عزیز Maryam Ashrāfi دریافت کردم. همه ما در مرگ ویدا حاجبی عزیز عزاداریم. من از دیروز به ویدا و رامین‌اش فکر می‌کنم. به اینکه ایا مواجه‌ای هست در جهانی دیگر؟ و بعد به خودم یادآوری می‌کنم که پس از مرگ همه چیز پایان یافته است، و فکر می‌کنم به آخرین باری که..."به گزارش عصر امروز این جماعت که خود را روشنفکر می نامند معلوم نیست چگونه می توانند بر حقیقت وجود خداوند قادری که همه چیز در ید قدرت اوست چنین خط بکشند و آن را نادیده بگیرند و چگونه می توانند با چنین کوربینی راهنمای زنان جامعه اسلامی ما باشند!
کد مطلب : 193577