۱
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹
چرا برخی دلشان از انقلاب اینقدر پر است؟
افراط برخی این روزها در متهم کردن انقلابیون به تندروی، دقیقا انسان را یاد این می اندازد که برخی چرا دلشان از نظام و مردم اینقدر پر است که چشم خود را بر روی واقعیات چند سال اخیر می بندند و چنین بی محابا همه را متهم می نمایند.
چرا برخی دلشان از انقلاب اینقدر پر است؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز این روزها و پس از درگذشت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی برخی شخصیتها که مردم در ایام فتنه آنها را طرد کرده اند به قدری تندروی می کنند که ظاهرا مردم بدهکار آنها می باشند!

بنا بر این گزارش اگر قرار است کسی یا کسانی بخاطر مسائل فتنه سال 88 محاکمه و یا پاسخگو باشند قطعا مردمی که حماسه نهم دیماه را پدید آوردند نیستند، بلکه آنها کسانی هستند که با سکوت خود بر آتش فتنه دامن زدند و در حال حاضر طلبکار شده اند باید پاسخگو باشند.

به گزارش خبرنگار ما افراط برخی این روزها همانند آقای ناطق نوری یا حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی در متهم کردن انقلابیون به تندروی، دقیقا انسان را یاد این می اندازد که برخی چرا دلشان از نظام و مردم اینقدر پر است که چشم خود را بر روی واقعیات چند سال اخیر می بندند و چنین بی محابا همه را متهم می نمایند.

نکته ای که باید این حضرات و امثال این حضرات به آن توجه نمایند این است که هر چند "جریان انقلابی" نسبت به مواضع سالهای اخیر آقای هاشمی انتقاد جدی و علنی داشت اما این بدان معنا نیست که اجازه دهیم برخی فتنه گران و افراد و جریان های خارج از نظام تلاش کنند که فوت آقای هاشمی را وسیله ای برای مطامع و موج سواری خود علیه نظام اسلامی نمایند و یا به عبارت دقیق تر "او را متعلق به خود کنند". هاشمی با هر زاویه و نگاهی، درون نظام و متعلق به آن بود.

قطعا نه نظام و نه انقلاب در حق آقای هاشمی هیچ بی مهری نکرد. آقای هاشمی مرد سیاست بود و از شما بهتر می دانست در کارزار سیاست هم برد است و هم باخت. لذا اگر کسی در انتخابات رای نیاورد و با دولت مسقر همسویی نداشت توقع بیجایی است که این را جفای در حق آن فرد بدانیم؟! کاری که این روزها برخی از تریبون صداوسیما دارند به آن دامن می زنند.

باید از این آقایان پرسید رفتاری که هم اکنون شما و دولت مستقر اعتدال و تدبیر با دولت سابق می کنید را چگونه می خواهید توجیه نمایید؟ چرا تندروی را به حد افراط رسانده اید و خود عامل انشقاق در مردم می شوید؟ البته آقای ناطق نوری که معلوم است چرا چنین فرمان را دارند تند می رانند ولی از حضرت حجت الاسلام طباطبایی که خود را استاد اخلاق می دانند باید پرسید به کجا چنین شتابان؟!

البته گلایه اصلی به ریاست صداوسیماست که در برنامه های پیش رو چنین افراط و تفریط به خرج می دهند. صداوسیما نباید در دامی که برخی دارند برای التهاب آفرینی تدارک می بینند بیفتد.
کد مطلب : 186124
جلیلی انقلابی
۱۳۹۵-۱۰-۲۱ ۱۲:۱۰:۲۰
دقیقا عصر امروز عزیز. من همین نظرو ارسال کردم به فارس نیوز متاسفانه منتشر نکرد. دیشب شبکه دو مجید انصاری رو دعوت کرد! وهمچنین ناطق نوری وغیره به صداوسیما دعوت شدند. متاسفانه صدا وسیما از افرادی دعوت میکنه که خودشون در ایجاد تفرقه وفتنه کم نمیزارن! این گلایه به صدا وسیما وارد هست چرا با وجود اینکه جریان انقلابی با صبرو شکیبایی خود وبا حضور پر شور در مراسم عزاداری مرحوم هاشمی جلوی تفرقه افکنیهای بیگانگان ومخصوصا شبکه های سلطنتی روباه پیر رو میگیرند،چرا صدا وسیمای جمهوری اسلامی باید از افرادی دعوت کنه که بخوان از اب گل الود ماهی بگیرند و در این شرایط حساس عده ای به این بهانه بخوان دلسوزان انقلابی رو بکوبند. وتفرقه واختلاف ایجاد کنند.