توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۸
بی خیال نجومی بگیران فقط سیاسی بازی کنید!
اقدامات تمام سیاسی نمایندگان امید تمامی ندارد و این افراد تا کنون هیچ اعتراضی به نجومی بگیران نکرده و در عوض در هر موردی که پای سیاسی بتزی و سیاسی کاری در میان بوده است جزء اولین کسانی هستند که دادوفریاد می کنند و مورد حمایت رسانه های معاند نیز قرار می گیرند!
بی خیال نجومی بگیران فقط سیاسی بازی کنید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اقدامات تمام سیاسی نمایندگان امید تمامی ندارد و این افراد تا کنون هیچ اعتراضی به نجومی بگیران نکرده و در عوض در هر موردی که پای سیاسی بتزی و سیاسی کاری در میان بوده است جزء اولین کسانی هستند که دادوفریاد می کنند و مورد حمایت رسانه های معاند نیز قرار می گیرند!

بنا بر این گزارش در روزهای اخیر برخی از گردانندگان کانالهای تلگرامیبه اتهام جاسوسی و اقدام علیه امنیت ملی دستگیر شده اند که در این میان صادقی نماینده دروغگوی مجلس ضمن اعتراض در فضای مجازی در توییتی که رادیو صدای آمریکا و رادیو فردا ارگان سیا از آن این تیتر " انتقاد از سکوت حسن روحانی و صادق لاریجانی در قبال بازداشت‌های اخیر " را انتخاب کردند به آن واکنش نشان داده است.
 

 
رادیو فردا در ادامه مطلب خود در این خصوص نوشت: " محمود صادقی٬ نماینده مجلس، از حسن روحانی و صادق لاریجانی، روسای‌ قوای مجریه و قضاییه به خاطر «سکوت»٬ «بی‌تفاوتی» و «پاسخگو نبودن» مقابل «تعدی به حقوق شهروندان» انتقاد کرد. "
 

 
همچنین رادیو صدای آمریکا هم با تیتر " ادامه بازداشت روزنامه نگاران و فعالان اجتماعی" با استقبال از جاروجنجال سیاسی این نماینده دروغگو به این رویداد واکنش نشان داد.


 
به گزارش عصر امروز، این جاروجنجال سیاسی این نماینده اصلاح طلب در حالی روی داده است که وی برای پیگیری ماجرای دزدی از بیت المال و عدم برخورد قاطع دستگاه اجرایی با آنها هیچ واکنشی از سوی این عنصر افراطی مواجه نبوده ایم.
کد مطلب : 193576