۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸
کینه اصلاح طلبان از چین هنوز ادامه دارد!
پس از سخنان عجیب و غریب سخنگوی اصلاح طلب وزارت بهداشت علیه چین و انتقادات گوناگون علیه مواضع افراطی وی، احمد زید آبادی یکی از فعالین فتنه سبز 88 هم پا به عرصه گذاشته و در حمایت از جهانپور جریان اصولگرا را مورد حملات خود قرار داده است!
کینه اصلاح طلبان از چین هنوز ادامه دارد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز پس از سخنان عجیب و غریب سخنگوی اصلاح طلب وزارت بهداشت علیه چین و انتقادات گوناگون علیه مواضع افراطی وی، احمد زید آبادی یکی از فعالین فتنه سبز 88 هم پا به عرصه گذاشته و در حمایت از جهانپور جریان اصولگرا را مورد حملات خود قرار داده است!

بنا بر این گزارش اما اینگونه نظریه پردازیهای یکسویه و کینه جویانه آنهم حمله به اصولگرایان انسان را به یاد شعارهای فتنه گران سال 88 و اصلاح طلبان خائن می اندازد.

زیرا امروز کشور چین و روسیه در یک تئوری مشترک با ایران در حال همکاری هستند ضمن اینکه آقای روحانی با تاثیر پذیری از آن خط منحرف سیاست خوبی با چین نداشته و در سال گذشته نزدیک به 10 ماه از فرستادن سفیر به چین ممانعت کرده بود علاوه بر این یک برخورد بسیار بد و مغرضانه در خصوص رئیس جمهور چین در ایران داشته بود.

لذا این امر ضمن سردی روابط دو کشور می توانست روابط گرمی با چین بوجود نیاورد اما در راستای تعهد سه جانبه ایران، چین و روسیه در خصوص مبارزه با داعش در سوریه و عراق همکاری بسیار خوبی صورت گرفت و حتی قطعنامه های علیه ایران در چند مورد توسط چین و روسیه به نفع ایران در سازمان ملل وتو شد و الان هم پیمان سه جانبه نظامی و اقتصادی با آنها داریم.

از این روز مدتهاست که عوامل آمریکا و نفوذیها، در جهت خدشه دار کردن روابط ایران با جین و روسیه قلم فرسایی می کنند که نفوذیهای داخل این دولت و اصلاح طلبان هم آتش بیارمعرکه هستند و از سوئی تلاش دارند که تیر کینه خود را بسوی اصولگرایان هدف قرار دهند بویژه اینکه اکثریت مجلس یازدهم را اصولگرایان تشکیل می دهند و قطعا حساب کشی سختی از عملکرد ۷ ساله دولت خواهند داشت و لذا این روش قلم فرسائی و نشانه گیری مستقیم اصولگرایان انقلابی حاکی از یک هجمه عظیم می باشد و انحراف افکار عمومی از باز خواست دولت روخاتی می باشد.
کد مطلب : 280380
۱۳۹۹-۰۱-۲۶ ۲۱:۲۹:۵۷
نوع حکومت جین مهم نیست. هر کشوری با هر نوع سبک حکومتی که دوست و همکار جمهوری اسلامی باشد و به دور زدن تحریمهای ایران کمک کند مورد نفرت اصلاح طلبان است. فرق ندارد روسیه یا چین باشد یا عراق یا ونزوئلا. هر حکومتی هم در تحریم و فشار آوردن به جمهوری اسلامی جدی تر باشد محبوب اصلاح طلبان است. خواه کانادا باشد یا اروپا یا امارات و سعودی و.. یادمان نرود اصلاح طلب همان برانداز است. منتهی بسیار موذی تر و خبیث تر.