توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
دوم اسفند ماه ۹۸ روز تشییع جنازه احزاب معاند
در تمام فتنه های سالهای اخیربویژه ۸ ۸ حضور علنی و عامدانه اصلاح طلبان کاملاً واضح و مشخص است که تعداد بسیاری از آنها محاکمه و زندانی؛ تعدادی به خارج از کشور گریخته و تعدادی باقید تعهد و ضمانت و رافت اسلامی آزاد شده اند.!
دوم اسفند ماه ۹۸ روز تشییع جنازه احزاب معاند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دوم اسفندماه جاری باید روز تشییع جنازه احزاب معاند باشد که باعملکرد منفعت طلبانه حزبی خود، ملت ایران را دچار خسارات فراوان و گرفتاریهای مادی و معنوی کرده اند.

اکثرِ احزاب کنونی کشور، ترکیب و تلفیقی از تفکرلیبرالی وغیرانقلابی نهضت آزادی، جبهه ملی و منافقین می باشند که با نام کارگزاران؛ مشارکت؛ ملت؛ اعتمادملی؛ مردم سالاری؛ اعتدال و دهها نام دیگر؛ و درقاب و تابلوئی واحد؛ بنام اصلاح طلبی درجامعه امروز شناخته می شوند.

در تمام فتنه های سالهای اخیربویژه ۸ ۸ حضور علنی و عامدانه اصلاح طلبان کاملاً واضح و مشخص است که تعداد بسیاری از آنها محاکمه و زندانی؛ تعدادی به خارج از کشور گریخته و تعدادی باقید تعهد و ضمانت و رافت اسلامی آزاد شده اند. 

اگر دقت بیشتری بشود؛ همه اینها در سوپر مارکتی بنام دولت روحانی یافت می شوند‌ که قطعاُ در تمام ناکامیها و مفاسد اقتصادی دولت؛ شریک جرم هستند و دلیلش محاکمات روزانه ای است که طی یکسال گذشته درمحاکم قضائی مشاهده می کنیم و همه آنها بطریق رانتی و سببی و نسبی متصل و منتسب به مراکز قدرت و ثروت  هستند.

اصلاح طلبان بشرطی از روحانی حمایت کردند که درتقسیم غنائم شریک باشند، که شدند و حالا که افتضاح ملی ببار آمده؛ عبور از روحانی را سرلوحه کار خود قرارداده و می گویند: ما اصلاً دخالت نداشتیم کی بودکی بود من نبودم.

مردم باید بدانند همانگونه که صلح طلبان شمشیر یزید ملعون را تیز کردند امروز نیز اصلاح طلبان شمشیر آمریکا را تیز کرده اند. اینهمه مفسد اقتصادی و نفوذی و جاسوس دوتابعیتی در دولت اسلامی چه می کنند. چه کسانی بادشمن مرتبطند؟

البته هنوز جعبه سیاه زم و دانیال زاده افشاء نشده تا افتضاح تاریخی دولت روحانی و اصلاح طلبان برای مردم روشن شود و از سوئی دیگر آیت الله رئیسی هنوز به لایه های ۱ و ۲ دولت ورود نکرده است. انشاءالله بزودی وکم کم درسال جدید؛ مردم عزیز ایران به حقایقی دست پیدا خواهند کرد که با انتخاب غافلانه و بعضاً لجوجانه خود؛ چه کسانی را بر سرنوشت خود مسلط کرده اند که هیچ ربطی به اسلام وانقلاب ندارد.

بنابراین؛ اعتراض به وضع موجود؛ با شورش خیابانی وآتش زدن وغارت اموال عمومی بیان نمی شود. بلکه پای صندوق رای باید اعتراضات مشخص شود. که این قاعده وقانون دمکراسی وآزادی است.

 ۱۶ آذر ۸ ۹  فرهادنیا
کد مطلب : 273487