توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۶
واژگونی اتوبوس تهران-شیراز در اصفهان با 9 نفر کشته
در حادثه واژگونی اتوبوس تهران-شیراز در ورودی شهر اصفهان 9 نفر جان باختند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز عباس عابدی، مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان اظهار داشت: ساعت ۴:۳۹ صبح امروز ۸ بهمن ۹۸ واژگونی اتوبوس مسافربری تهران- شیراز در ورودی سپاهان شهر ۹ فوتی و ۱۸ مصدوم برجا گذاشت.


وی افزود: در این حادثه ۱۲ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس اصفهان به محل حادثه اعزام شدند و مصدومین را پس از ارایه خدمات اورژانسی به بیمارستان‌های الزهرا، شریعتی و کاشانی انتقال دادند.

 
با اعلام روابط عمومی هلال احمر استان اصفهان، این مرکز نیز ۵ دستگاه آمبولانس برای انتقال مصدومان این حادثه اعزام کرده است.

 
به گفته محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان علت حادثه عدم توجه به جلو توسط راننده ناشی از خستگی و خواب آلودگی بوده است، علاوه بر آمار ۹ نفره فوتی در سر صحنه یک نفر هم در بیمارستان فوت کرده است.

 
اسامی مصدومان این حادثه از سوی اورژانس اصفهان به این شرح اعلام شده است: فرهاد ملک‌زاده، مینا استواری، ایمان اسداللهی، محمد رشیدی، مسعود رشیدی، فاطمه استخری، ملیکا رشیدی، هومن صلاحی، ساناز معبودی، سعید قره‌چاهی، سید بهروز بهشتی، خدیجه قانع، محمد رحیمی، سید محمد موسوی، حسین اهل عالم، علی کلاهی، سجاد استخری، یک نفر هم آقای ناشناس.


این حادثه که مربوط به اتوبوس شرکت همسفر است در بخش شهری اتوبان ورودی شهر اصفهان رخ داده است؛ رئیس پلیس راهور استان اصفهان در گفت‌وگو با فارس خواب‌آلودگی و عدم توجه به جلو راننده را علت این حادثه عنوان کرد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 276600