۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷
آقای پورنجاتی به رییس جمهوری که شرمنده مردم نیست این را گفته اید!
معضل معیشت مردم در زمانی که رییس جمهور خود را شرمنده مردم نمی داند روز به روز بیشتر می شود و در این راه اصلاح طلبان بدون اینکه بگویند که چرا باید وضعیت جامعه در دولتی که برجام را برای نجات اقتصاد امضا کرد ولی در عمل به مفاد آن شکست خورد از کنار آن به سادگی عبور می نمایند.
آقای پورنجاتی به رییس جمهوری که شرمنده مردم نیست این را گفته اید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز معضل معیشت مردم در زمانی که رییس جمهور خود را شرمنده مردم نمی داند روز به روز بیشتر می شود و در این راه اصلاح طلبان بدون اینکه بگویند که چرا باید وضعیت جامعه در دولتی که برجام را برای نجات اقتصاد امضا کرد ولی در عمل به مفاد آن شکست خورد از کنار آن به سادگی عبور می نمایند.

بنا بر این گزارش احمد پورنجاتی در مطلب صفحه اجتماعی اش نوشته است که: " ... سرش را تا کمر فروبرده بود داخل زباله دان. یک کیسه ی کنفی بزرگ هم کنارش بود که تا نیمه اش چیزهایی ریخته بود.پیش خودم گفتم لابد پلاستیک ها را از لابلای زباله ها جمع می کند .اما وقتی سرش را بالا آورد دهانش می جنبید.نوجوان، کلاه لبه دار چرک و کهنه اش را روی سرش محکم کرد و نگاهی به اطراف انداخت. مرا نمی دید. به سرعت می جوید و قورت می داد . دوباره دستش را فروکرد داخل زباله دان و این بار به وضوح دیدم که یک مشت برنج زرد رنگ - شاید مخلوط با خورشت - را ریخت در دهانش. با چه ولعی!... "پورنجاتی در ادامه ادعا کرده است این ضعف سیستماتیک کشور است که چنین اتفاقی روی می دهد ولی حاضر نشده است که بگوید به رییس دولت اصلاح طلب خود موقعی که ادعا کرد شرمنده مردم نیست و به وعده هایش عمل کرده چرا هیچ اعتراضی نکرده است.

به گزارش خبرنگار ما این پارادوکس اصلاح طلبان میان تایید صددرصدی اقدامات روحانی در زمینه اقتصادی و اعتراض به وضع بد معیشت مردم این سئوال را پیش می آورد که این جماعت به کدامیک از این اقدامات اعتماد دارند؟ اصلاح طلبان کار را به جایی رسانده اند که حتی حاضر نیستند به خلاف گویی های تیم اقتصادی دولت نیز اعتراض نمایند و در جایی که همگان شاهد رشد تورم ورکود هستند آمارهایی به مردم ارائه می شود که با واقعیات جامعه هیچ ارتباطی ندارد.
کد مطلب : 193206
احمد پورنجاتی
France
۱۳۹۵-۱۲-۲۷ ۱۹:۵۳:۵۷
کاش منصفانه و اخلاق مدارانه همه ی متن مرا بازتاب می دادید و گزینشی و جناحی و برای تسویه حساب سیاسی با دولت کنونی، برخورد نمی کردید تا مصداق مصادره به مطلوب نشوید و خواننده نیز بداند که نویسنده ی مطلب به جنبه های گوناگون مساله پرداخته است. این پدیده ی شکاف فقیر و غنی و افزایش روزافزون فاصله ی طبقاتی،مساله ی امروز و دیروز نیست. از این صحنه ها که توصیف کرده ام در دوران «دولت اسلامی و عدالت محور احمدی نژادی» هم کم نبود. همه ی دولت ها - جز دولت شهید رجایی و مهندس موسوی- البته به اندازه های متفاوت،از این شرمندگی،سهم دارند. احمد پورنجاتی

عصر امروز:
1-جناب پورنجاتی گزینشی نیاوردیم لپ کلام مطلب شما همین قصه فقیر و غنی بود و حکومت و بی عدالتی. اما نکته ما این بود که چرا وقتی دولتی ادعا می کند شرمنده مردمش نیست شما "هیچ"، تاکید می کنیم "هیچ" اعتراضی به این ادعای دروغ و البته بزرگ نکردید!
2- اینکه شما هم همه چیز را همچون دولت فعلی به احمدی نژاد ربط می دهید جای تاسف است ما نگفتیم احمدی نژاد مبرای از خطاست و اتفاقا از منتقدین سرسخت همان دولت در 4 سال دوم بودیم که آرشیو سایت گواه مدعای ماست اما نکته این است که احمدی نژاد ادعا نکرد شرمنده مردم نیست و تا آخرین روزها چون مردم می زیست ولی این دولت با تمام اشرافی گریش و حقوق نجومی هایش و فسادهای گسترده همچون صندوق فرهنگیان و رکود اقتصادی و معیشت بد مردم که شما به گوشه ای از آن اشاره کردید ادعا دارد شرمنده این مردم نیست و شما و سایر اصلاح طلبان هیچ اعتراضی بدان نکردید.
3- نوشته ما مصادره به مطلوب از نوشته شما نبود و اتفاقا اعتراض به پارادوکس شما بود ولی چطور از آن مصادره به مطلوب و استفاده برای تسویه حساب برداشت کردید بماند با قضاوت خوانندگان.