توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۳
نگاه مردم به اتفاقات این روزهای دولت روحانی
اتفاقات اخیر در جامعه از تحریف وقایع صدر اسلام و امام حسن مجتبی(علیه السلام) توسط رئیس جمهور برای بهره برداری امروز جامعه توسط ایشان تا گرانی های لجام گسیخته و رها شده توسط دولت، حتی گرانی های دولتی و کلا مشکلات امروزی در سال پایانی دولت روحانی موجی از واکنش ها در میان سیاسیون، رسانه ها و عامه مردم به راه انداخته است.
نگاه مردم به اتفاقات این روزهای دولت روحانی
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اتفاقات اخیر در جامعه از تحریف وقایع صدر اسلام و امام حسن مجتبی(علیه السلام) توسط رئیس جمهور برای بهره برداری امروز جامعه توسط ایشان تا گرانی های لجام گسیخته و رها شده توسط دولت، حتی گرانی های دولتی و کلا مشکلات امروزی در سال پایانی دولت روحانی موجی از واکنش ها در میان سیاسیون، رسانه ها و عامه مردم به راه انداخته است.

در همین خصوص خوانندگان عصر امروز نقطه نظرات خود را برای ما ارسال کرده اند که سعی می کنیم به مرور آنها را منعکس نماییم. لذا در زیر یکی از این نظرات را ملاحظه می نمایید.

لازم به ذکر است که انعکاس نظرات خوانندگان لزوما مورد تایید سایت نمی باشد و فقط جهت تنویر افکار عمومی منتشر می گردد.

مطلب زیر توسط یکی از خوانندگان ارسال شده است:

جریان غربگرا خوب می داند که دارد چه می کند کاملا حساب شده، اصلاح طلبان قبلا در سال های 76 تا 84 به طور حساب شده اقتصاد ایران را نابود کردند.

به طور مداوم از صندوق بین المللی پول وام گرفتند و ایران را تا خرخره زیر بار قرض بردند و پولش را صرف احزاب کرده یا در بازار ریختند تا به مصنوعی جلوی بالا رفتن دلار را بگیرند بی آنکه هیچ تولیدی رخ دهد.

نساجی ایران را که بیشترین کارگران را داشت نابود کردند همچنین مسکن سازی را متوقف کردند حال آنکه همه می دانستند نسل دهه شصت از سال 84 به بعد وارد می شود و محتاج مسکن و اشتغال است.

از سوی دیگر ساخت پالایشگاه را مزخرف خوانده و دیوانه وار بنزین وارد کردند تا هم شوهر آن خانم میلیاردر شود و هم ایران از نظر سوخت وابسته شود و بشود با تحریم بنزین آن را به زانو درآورد.

تحت عنوان خودکفایی گندم، هزاران هکتار زمین را زیر کشت غرقابی بردند بی آنکه اصلاح روشهای آبیاری یا اصلاح خامک و بذر انجام گیرد تا به این ترتیب مسابقه ای برای برداشت آبهای سطحی و زیر زمینی در کشور شکل بگیرد تا ایران دچار بحران خشکسالی در سالهای بعد بشود. تا جایی که در استان یزد بعد از این طرح، زمین به دلیل از دست دادن سفره آبهایش تا سه متر فرونشست و به خشکسالی هیدرولوژیکی دچار شد و ذرات خاک طوری به هم چسبید که حتی با بارندگی های صد سال آینده هم احیا نشود.

همچنین با شدت و حدت برنامه کاهش جمعیت و تشویق به فساد اخلاقی و روابط نامشروع با جنس مخالف را ترویج کردند.

از همه زشت تر، خرید سانتریفیوژ آلوده و سپس اعلام آن بود که هنوز ایران دارد با بحران آن می سوزد.

از همه بدتر صندوق ذخیره ارزی که ارز به آن می رفت ولی ابدا صرف آبادانی کشور نمی شد و با افزایش قیمت طلا در مقابل دلار، به سرعت از ارزش آن کاسته شد بی آنکه استفاده ای از آن انجام شود.

برنامه خاتمی این بود که ایران بعد از سال 84 و با آمدن نسل دهه شصت به بحران سوخت و مسکن و اشتغال و بی آبی دچار شود و تا 88 با شورشی بزرگ نظام ساقط و ایران تجزیه شود کشور به بهانه هسته ای تحت تحریمهای گسترده قرار گیرد و البته خود خاتمی هم قسر در برود.

دلیل اینکه خاتمی چندان حمایت جدی از معین نکرد و خودش دست احمدی نژاد را گرفت و به پاستور برد همین است. او از خدایش بود همه چیز گردن هاشمی یا احمدی نژاد بیفتد.

می بینید که برنامه فتنه 88 را از قبل چیده بودند. منتهی برخی کارهای انقلابی دولت های نهم و دهم سبب شد که فتنه از تهران فراتر نرود. چرا که سیاست پول پاشی و یارانه و بنگاههای زودبازده و کاهش شدید بدهی خارجی با سیاست تهاجمی و افزایش قیمت جهانی نفت و کارت سوخت و بعدا مسکن سازی، هر چند نه به طور کامل اما موفق شد فرآیند برنامه ریزی شده را به تاخیر اندازد.

دولت وقت صندوق ذخیره ارزی را تماما برای فعالیتهای بزرگ عمرانی و صنعتی مصرف کرد و به جای آن صندوق توسعه ملی ایجاد کرد که برخلاف صندوق ذخیره ارزی، راکد نبود و به سرعت وارد چرخه مصرف می شد. همچنین با حذف سازمان برنامه و بودجه، یکی از بزرگترین نهادهای غیرشفاف و رانتی کشور را حذف نمود. با ایران کد و شبنم قاچاق را تا حد زیادی کاهش داد. حتی بعد از توطئه اشرافیت در سال 90 و بخران ارزی توانست با دور زدن تحریمها و ایجاد مرکز مبادله ارز، ترمز رشد دلار را بکشد و 1.5 میلیون بشکه در روز نفت بفروشد. تا جایی که جان کری اعتراف کند اگر برجام را نمی پذیرفتیم تحریمهای ایران در آستانه فروپاشی بود.

لهذا اولین کار دولت یازدهم حذف همه کارهایی بود که دولت های نهم و دهم انجام دادند. مرکز مبادلات ارزی منحل شد. ایران کد و شبنم بی هیچ دلیلی از بین رفتند. کارت سوخت حذف شد. مسکن سازی متوقف شد. واردات بنزین به بهانه آلوده کننده بودن بنزین داخل از سر گرفته شد. حتی به بورسیه های آن دولت هم رحم نکردند. راههای دور زدن تحریم ها برای ابراز حسن نیت به آمریکا اعلام شد! و نفت از صد به زیر چهل دلار سقوط کرد! و روحانی پز می داد که سه میلیون بشکه نفت چهل دلاری می فروشد! در حالی که قبل از برجام 1.5 میلیون بشکه نفت صد دلاری فروخته می شد. تلگرام و اینستاگرام بر جان و مال و ناموس مردم ایران مسلط شدند. سبد کالا برای تحقیر ملی عرضه شد و...

خلاصه هر کاری که روند توطئه نفوذیها را به سال 84 بازگرداند و الان هم عدم کنترل بازار ارز کاملا عمدی است.
کد مطلب : 289020