توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۰
رئیس مجلس آتی نباید به‌نام تعامل با دیگر قوا معامله‌گری کند
نماینده فریمان در مجلس گفت: تعامل با سایر قوا یکی از اصول مهم در ریاست قوه مقننه است و این نکته بسیار اهمیت دارد که رئیس مجلس دوره بعد نباید به نام تعامل با دیگر قوا معامله‌گری کند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سیداحسان قاضی‌زاده نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی، گفت: رئیس مجلس آینده باید از شاکله شخصیتی ریاست مجلس برخوردار و از توان و قدرت لازم برای استیفای حقوق مجلس برخوردار باشد.

وی افزود: رئیس مجلس یازدهم باید از اقتدار از قدرت  توان لازم برای تقویت بعد نظارتی مجلس برخوردار باشد و ما شاهد توسعه و فعالان شدن در حوزه نظارتی در دوره یازدهم باشیم.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تعامل با سایر قوا یکی از اصول مهم در ریاست قوه مقننه است و این نکته بسیار اهمیت دارد که رئیس مجلس دوره بعد نباید به نام تعامل با دیگر قوا معامله‌گری کند.

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: رئیس مجلس ضمن داشتن اقتدار باید نظرات نمایندگان را مدظر قرار دهد و به آن توجه لازم را داشته باشد.

وی اظهار داشت: رئیس مجلس آینده نباید نظر خود را به جای نظرات نمایندگان و مجلس در جایی عنوان کند و نباید شاهد اینگونه رفتارها از سوی وی باشیم.

نماینده مردم فریمان در مجلس در پایان گفت: انتخاب رئیس مجلس آینده با رأی بالا او را در انجام وظایفش کمک می‌کند و این امر باعث می‌شود تا رئیس مجلس با قدرت و اقتدار بیشتری بتواند به وظایف محوله خود عمل کند.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 282694