۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۹
عدم تمایل دولتی‌ها به حضور در مناظره‌ای برای حقوق‌ها
نماینده مردم همدان با اعلام عدم تمایل دولتی‌ها به حضور در برنامه مناظره‌ که به بررسی حقوق‌ها اختصاص دارد، گفت: گویا قرار است برخی نمایندگان حامی دولت به جای نمایندگان دولت در برنامه حضور یابند.
عدم تمایل دولتی‌ها به حضور در مناظره‌ای برای حقوق‌ها
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی از پخش برنامه مناظره با موضوع حقوق‌ها در ساعت ۲۳:۱۵ امشب (جمعه) از شبکه اول سیما خبر داد.

 
به گفته وی، قرار است در این برنامه موضوعات مرتبط با حقوق‌ها مورد بررسی قرار گیرد و طرفین نظرات خود را در این زمینه مطرح کنند.

 
حاجی بابایی با بیان اینکه مردم منتظر شنیدن پاسخ‌های دولت در زمینه عدم اجرای قانون مربوط به افزایش حقوق‌ها هستند، گفت: آنطور که شنیده‌ایم قرار نیست نماینده‌ای از دولت در برنامه حضور یابد و به دلیل عدم حضور نماینده دولت تصمیم گرفته شده نماینده‌ مجلسی همسو با دولت در برنامه حضور یاد.

 
نماینده مردم همدان در مجلس با تاکید بر اینکه دولت باید پاسخگوی عملکرد خود باشد، تصریح کرد: گویا دولت قصد ندارد درباره حقوق‌ها به قانون عمل کند و حتی حاضر نیست در این زمینه به مردم توضیح دهد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 263299
مهدوی
۱۳۹۸-۰۳-۲۴ ۱۸:۳۸:۵۹
آن چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان هست مسلما دولت کاملا واقف هست تخلف کرده اون نماینده مدافع دولت هست مسلما برای منافع شخصی نماینده شده نه به منافع مردم خدا از شر دشمنان نگه دارد آقای حاج بابایی عزیز و مومن انقلابی