۱
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱
اصلاح طلبان اینطوری به مردم توهین می کنند! + سند
این جماعت که فهمیده اند مردم از عملکرد روحانی بخاطر وعده های توخالی و محقق نشده اش ناراضی هستند و شانس انتخاب وی در بهار 96 بسیار بسیار پایین می باشد به توهین به شعور و رای مردم روی آورده اند.
اصلاح طلبان اینطوری به مردم توهین می کنند! + سند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اهانت اصلاح طلبان به شعور مردم ایران هیچگاه تمامی ندارد و این جماعت هورهوری مسلک همه را مانند خود طماع فرض می نمایند.

بنا بر این گزارش این جماعت که فهمیده اند مردم از عملکرد روحانی بخاطر وعده های توخالی و محقق نشده اش ناراضی هستند و شانس انتخاب وی در بهار 96 بسیار بسیار پایین می باشد به توهین به شعور و رای مردم روی آورده اند.

در این خصوص و درتازه ترین مطلب یکی از خرده پاهای اصلاح طلبان در صفحه اجتماعی اش با نوشتن این مطلب که اگر روحانی به مردم پول عیدی بدهد رای می آورد و الا شکست خواهد خورد اوج اهانت به مردم و ناامیدی خود را از موفقیت در سال 96 به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار ما این خرده پا در مطلب خود نوشت: " - بله ...یادتون نیست ؟ احمدی نژاد سال اول یه یارانه ، به مردم" عیدی" داد...
- احمدی نژاد پولدار بود ...روحانی از این پولا نداره...تازه سال آخرشه!
- برای خودش میگم ...
- خوب اگه داشت می داد ..شب انتخاباتی هم بد نمی شد براش ...اما نداره! بی پوله.
- والله آقای مهندس اگه نفری پنجاه تومن هم شب عیدی به مردم بده ، انتخابات کولاک میشه!
- از کجا بیاره ؟
- من نمی دونم آقای مهندس! قرض کنه ...از سازمان ملل...ارزششو داره والله...
- اینجوری که نمی شه ...
- پس در انتخابات هیشکی شرکت نمی کنه ...هیشکی! ...."به گزارش عصر امروز این روزها ظاهرا آلزیمر به سراغ این جماعت آمده است و آنها فراموش کرده اند که در سال 84 که احمدی نژاد وعده پول نداد و انتخاب شد اتفاقا این کروبی فتنه گر بود که وعده 50 هزار تومان را داد و با نه بزرگ مردم مواجه شده بود لذا خوب است این جماعت چنین به شعور مردم توهین نکنند و صادقانه خود را به رای و انتخاب مردم بگذارند.
کد مطلب : 193016
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۲:۲۹:۴۵
نابغه جان !
قانون هدفهمندي يارانه ها در آذر 1389 ، يعني سال اول پس از دوره دوم دولتمداري "معجزه ي هزاره سوم" اجرا شد.