۲
توصيه به ديگران
۱
جمعه ۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۲
فرزند خاتمی فتنه گر به خارج از کشور رفت
یک عضو حزب اتحاد ملت ایران گفت: عماد خاتمی فرزند رئیس دولت اصلاحات برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفت.
فرزند خاتمی فتنه گر به خارج از کشور رفت
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، عماد خاتمی فرزند رئیس دولت اصلاحات از چند روز پیش به خارج از کشور سفر کرده است.

 
یک عضو حزب اتحاد ملت ایران، ضمن تأیید مهاجرت فرزند رئیس دولت اصلاحات به خارج از کشور گفت: عماد خاتمی برای ادامه تحصیل به همراه خانواده به خارج از کشور رفته است.

 
بنابر این گزارش در تماسی که با جواد امام عضو دفتر رئیس دولت اصلاحات حاصل شد، وی از تأیید یا تکذیب این خبر خودداری کرد و اظهار داشت که اطلاعی از این موضوع ندارد.

 
به گزارش فارس، سیدعمادالدین خاتمی عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران است که در کتابخانه ملی نیز مشغول فعالیت بود. حزب اتحاد ملت ایران چند سال پس از انحلال حزب مشارکت در دولت نخست حسن روحانی با دبیرکلی علی شکوری‌راد اعلام موجودیت کرد و بسیاری از فعالان سیاسی این حزب را بدل حزب مشارکت می‌دانند.

 
حزب مشارکت یکی از احزاب دولت‌ساخته منصوب به رئیس دولت اصلاحات بود که به دلیل فعالیت‌های غیرقانونی در فتنه سال 88 منحل شد.

 
لازم به ذکر است که لیلا خاتمی دختر رئیس دولت اصلاحات نیز از سال‌ها پیش در ایالات متحده آمریکا اقامت دارد.
کد مطلب : 268112
۱۳۹۸-۰۶-۰۸ ۲۲:۲۰:۱۵
این هم کار خوبی کردکه رفت مگر بچه های هاشمی روحانی نرفتند واز بیت المال استفاده نکردن مگر خدو روحانی نرفت انگلیس که درس بخواند واز بودجه ملت بی چاره خرج کرد ومعلوم هم نشد که دکتر شد ویا... وزارت علوم تقاضاداریم که مدرک روحکانی را از انگلیس استعلام کند تا معلوم شود...
 
۱۳۹۸-۰۶-۲۶ ۱۰:۱۱:۵۲
این آغول زاده ها ببخشبید آقا زاده ها نباشند بهتره لااقل کمتر رانت خواری و سو استفاده می کنند .