توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۷
ارگان سیا و حمایت تمام قد از اقدام احمدی نژاد!
احمدی نژاد که قرار بود تبلور ولایت پذیری خود در عصر غیبت را به جانشین امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف نشان بدهد در آزمون دنیا و آخرت و عقل و دل، پیروی از هوای نفس را پذیرفت و پای در عرصه ای گذاشت که قطعا رضای الهی در آن نمی باشد.
ارگان سیا و حمایت تمام قد از اقدام احمدی نژاد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز احمدی نژاد که قرار بود تبلور ولایت پذیری خود در عصر غیبت را به جانشین امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف نشان بدهد در آزمون دنیا و آخرت و عقل و دل، پیروی از هوای نفس را پذیرفت و پای در عرصه ای گذاشت که قطعا رضای الهی در آن نمی باشد.

بنا بر این گزارش، تمام انقلابیون و کسانی که ادعا می کنند در جریان مومن انقلابی حضور دارند باید هدفشان از گرفتن پست کسب رضای الهی باشد و این مطلب حاصل نمی شود مگر در تبعیت از اسلام و ولایت مطلقه فقیه که استمرار حرکت انبیاء می باشد که احمدی نژاد نشان داد اگر نگوییم مردود شده است اما حداقل نمره خوبی در این راه نگرفته است.

البته خوب است احمدی نژاد بداند که این تفسیر ما نیست زیرا کسانی که زمانی دشمن وی بودند الان حامی او شده اند! و رادیو فردا ارگان سازمان سیا برای حمایت تمام قد از احمدی نژاد و نشان دادن این مطلب که وی در مقابل انقلاب و نظام ایستاده است مطلب منتشر می کند و کف و هورا می کشد!

به گزارش خبرنگار ما در همین زمینه رادیو فردا در مطلبی تحت عنوان " 10 نکته برای نامزدی احمدی نژاد " آورده است که: " 1- حق احمدی‌نژاد و همفکران: نامزدی احمدی‌نژاد و فراتر از آن، تأیید صلاحیت وی، حق شهروندی و قانونی او و نیز همفکران و حامیان و علاقمندان وی است. صرف‌نظر از آنچه به روش و منش و بینش سیاسی احمدی‌نژاد و همفکرانش مربوط است، ردصلاحیت احمدی‌نژاد ـ چنانچه بر نامزدی در انتخابات اصرار داشته باشد ـ خدشه‌ای دیگر بر کیفیت انتخابات در ایران خواهد بود!..."همچنین این رادیو در ادامه و در بخش دوم این مطلب آورده است که: " 2- مشکلی جدید برای نظام: ثبت‌نام احمدی‌نژاد در انتخابات آتی، به‌ معنای مشکلی دیگر برای نظام است و..." حالا باید احمدی نژادی که قرار بود زمینه ساز ظهور امام زمان عجل الله تعالی باشد باید ببیند چرا کاری کرده است که دشمنان امام زمان عجل الله از وی حمایت می کنند؟!

به گزارش عصر امروز خوب است احمدی نژاد هر چند دیر شده است و آب را ریخته است و نمکدان را شکسته است ولی نگذارد بیش از این دشمنان نمک بر این زخم بپاشند و در یک نامه ای ضمن عذرخواهی از خانواده شهدا و ایثارگران بابت خبطش از کاندیداتوری انصراف بدهد.
کد مطلب : 196518