توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
لافهای یک حکومت دیوانه ارزشی برای مردم ایران ندارد
حوادث فتنه 96 تقریبا رو به پایان است ولی هنوز آثار و پیامدهای آن برطرف نشده است و آمریکا هم که از بهره برداری آشوبهای های تدارک دیده شده در ایران تیرش به سنگ خورده است هی قمپوز در می کند!
لافهای یک حکومت دیوانه ارزشی برای مردم ایران ندارد
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز حوادث فتنه 96 تقریبا رو به پایان است ولی هنوز آثار و پیامدهای آن برطرف نشده است و آمریکا هم که از بهره برداری آشوبهای های تدارک دیده شده در ایران تیرش به سنگ خورده است هی قمپوز در می کند!

بنا بر این گزارش لفاظی های کاخ سفید که این روزها برای مردم ایران تمامی ندارد به میدانی در حمایت علنی از اغتشاشگران زندانی و تهدید مردم ایران تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار ما سایت بی بی سی فارسی که این روزها آتش بیار معرکه شده و به رسانه ای سراسر هجمه به ایران و تشویق اغتشاشگران تبدیل گشته است به نقل از کاخ سفید آورده است که: "کاخ سفید در مورد وضعیت معترضان بازداشتی در ایران هشدار داد "


 
در حالی این بیانیه نظام را متهم کرده است که تظاهرکنندگان را در حین بازداشت شکنجه کرده و به قتل رسانده است  که پلیس آمریکا در سال گذشت فقط حدود 1000 شهروند آمریکایی را در اعتراضات خیابانی در تظاهراتهای مختلف کشته است!
 
به گزارش عصر امروز اشک تمساح دروغین ترامپ و دولت دیوانه آمریکا برای مشتی اغتشاشگر در حالی روی داده است که به گفته منابع آمریکایی، قرار است روز جمعه دونالد ترامپ نظر خود را درباره تمدید یا خروج از برجام اعلام دارد برجامی که قرار بود منافع مردم را تامین نماید و با این رویکرد متناقض آمریکا در قبال مردم معلوم نیست وی چگونه می خواهد مردم حرفهای اینها را باور نمایند!
کد مطلب : 226839