توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۸
تدبیر یا تحقیر/ کدام شیوه برای ایران در حال رقم خوردن می باشد؟
استعفا کمترین تاوان اهانت به ملت
جناب سخنگو خوب است جهت یادآوری حضرتعالی عرض نماییم که یادتان نرفته در زمان محمد خاتمی رییس جمهور فرانسه حتی حاضر نشد به احترام رییس جمهور ایران سرو مشروب را در ضیافت شامش حذف کند از برپایی ضیافت شام گذشت ولی شما برای امضای چند سند که به گفته خودتان ارزش هم ندارد حرمت ارزشهای اسلامی را شکستید و در چنان مراسمی شرکت کردید؟!
تدبیر یا تحقیر/ کدام شیوه برای ایران در حال رقم خوردن می باشد؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در حالی که برخی از اعضای دولت تدبیر با اقدام شب گذشته خود تحقیر ملت ایران را رقم زدند سخنگوی وزارت امورخارجه همچون موارد گذشته مانند سخنان اعترافی ظریف در مجلس و... به ماله کشی آن پرداخت.

بنا بر این گزارش در حالی که سخنگوی وزارت امور خارجه به جای عذرخواهی از حضور وزرایی که باید پاسدار ارزشهای اسلامی باشند در یک مجلس که ارزشهای اسلامی زیر پا گذاشته شده بود و همچنین امضای اسنادی که نباید آنجا صورت می گرفت ادعاهایی را مطرح کرد که خود سئوالات متعددی را در اذهان مخاطبین متبادر می نماید.

به گزارش خبرنگار ما جناب سخنگو ادعا کرده اند که آنچه در میهمانی سفارت سوئد امضا شد، صرفاً چند توافق بین بخش خصوصی ایران و بخش خصوصی سوئد بود که خلاف هیچ رویه بین‌المللی نبوده و بسیار معمول است اما نگفته اند در کجا چنین رویه ای معمول است و هیچ نمونه ای هم برای این ادعای خود نیاورده اند. و صد البته اینکه مگر بخش خصوصی بدون حمایت دولت می توانست چنین اقدامی صورت بدهد!

همچنین ایشان در ادعای عجیب دیگر در توضیحات خود آورده اند که
"حضور مقامات کشور در چنین مراسمی با رعایت موارد ضروری و بر اساس عمل متقابل صورت می‌گیرد و تصمیم شخصی نیست. این مشارکت محدود و ضابطه‌مند، در دولت‌های مختلف قبلی نیز بدون حاشیه‌سازی و تحریک افکار عمومی صورت می‌گرفته و موضوع تازه‌ای نیست." اما بیان نکرده اند که در کدام مراسمی در دولتهای قبل وزیر یک کشور در مجلسی که کشف حجاب شده است شرکت کرده اند که حامیان صهیونیست داخلی! مردم را علیه آنان تحریک نکرده اند.

به گزارش عصر امروز،
خوب است که جناب سخنگو احترام به منتقدین و مخاطبین را فراموش نکنند و تا هر صدای مخالفی برآمد آن را به صهیونیست و حامیان صهیونیست نچسبانند که زیبنده دولتی که ادعا می کند صعه صدر دارد و رییس جمهور آن می گوید: " آزادی قلم حافظ حقوق انسانهاست و برای حفظ حقوق انسانها باید مطبوعات را در چارچوب قانون گسترش داد." چنین دهان منتقدین را نبندند.

و اما جناب سخنگو خوب است بدانید به صرف حضور اولین بار یک مقام کشور در ایران دلیل و حقی برای اهانت به ارزشها و مقام مردم ایران برای وی ایجاد نمی شود که این را توجیه چنین عملی دانسته اید و علاوه بر آن خوب است جهت یادآوری حضرتعالی عرض نماییم که یادتان نرفته در زمان محمد خاتمی رییس جمهور فرانسه حتی حاضر نشد به احترام رییس جمهور ایران سرو مشروب را در ضیافت شامش حذف کند لذا از برپایی ضیافت شام گذشت ولی شما برای امضای چند سند که به گفته خودتان ارزش هم ندارد! حرمت ارزشهای اسلامی را شکستید و در چنان مراسمی شرکت کردید؟!
کد مطلب : 189994