توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱
فعالیت‌های کاندیداها به ابزاری در دست دشمن تبدیل نشود
امام جمعه یزد با اشاره به اینکه دشمن با استفاده از فضای مجازی به دنبال ایجاد فتنه جدید در انتخابات است، گفت: فعالیت‌های کاندیداها به ابزاری در دست دشمن تبدیل نشود.
فعالیت‌های کاندیداها به ابزاری در دست دشمن تبدیل نشود
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، آیت‌الله محمدرضا ناصری‌ یزدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد با بیان اینکه یکی از اساسی‌ترین مشکلات امروز کشور مشکلات اقتصادی است اظهار داشت: مسئولان باید با تمام توان خود نسبت به برطرف کردن مشکلات اقتصادی کشور گام بردارند.

 
وی خاطرنشان کرد: قطعا یکی از مهمترین اقداماتی که در سطح کشور لازم است انجام شود و مسئولان باید به آن اهتمام جدی داشته باشند تحقق شعار سال است.

 
نماینده ولی فقیه در استان یزد به تاکیدات مقام معظم رهبری در سال‌های گذشته نسبت به رفع مشکلات اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین مقوله‌هایی که در شعار امسال به آن توجه شده تولید است.

 
ناصری یزدی گفت: در صورتی که مشکل تولید آن هم در بخش کیفیت به صورت کامل برطرف شود، نه تنها زمینه فروش محصولات ایرانی دربازار داخل و خارج فراهم می‌شود، مشکل اشتغال هم برطرف می‌شود.

 
وی به در پیش بودن انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اشاره کرد و ادامه داد: مهمترین موضوعی که در انتخابات باید به آن توجه کرد، حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح است.

 
امام جمعه یزد تصریح کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات‌های گذشته سد محکمی در برابر توطئه‌های دشمنان علیه ایران اسلامی بود و ان‌شا‌ءالله در این دوره از انتخابات هم مردم حضوری حداکثری و حماسی دارند.

 
ناصری یزدی با تاکید بر ضرورت دوری از تخریب و یا حتی تایید بی‌جای کاندیداها گفت: کاندیداها باید اخلاق را در طول دوره تبلیغات و هنگام انتخابات رعایت کنند و شاهد نباشیم که خدای ناکرده همچون کشورهای غربی مانند آمریکا افراد به شخصیت دیگران بی‌احترامی کنند.

 
استاد سطوح عالی حوزه‌های علمیه استان یزد گفت: دشمنان انقلاب از مدت‌ها قبل با استفاده از شبکه‌های مجازی سعی در ایجاد توطئه و فتنه دیگری در انتخابات ایران هستند که باید به صورت جدی مراقب این تحرکات آنها باشیم.

 
وی خطاب به کاندیداهای انتخابات‌های پیش رو گفت: مبادا فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداها به صورتی باشد که به ابزاری در دست دشمنان انقلاب برای ضربه زدن به این کشور استفاده شود.
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کد مطلب : 197599