۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴
تلاش وکلای نجفی برای تبدیل قرار بازداشت متهم
وکیل محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران گفت: هنوز رأی نهایی برای پرونده موکلم صادر نشده است و در تلاش هستیم تا وثیقه برای ایشان مورد قبول واقع شود.
تلاش وکلای نجفی برای تبدیل قرار بازداشت متهم
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز حمیدرضا گودرزی وکیل محمدعلی نجفی گفت: هنوز حکم محمدعلی نجفی صادر نشده است.

 
وی افزود: به احتمال زیاد در ابتدای هفته آینده و تا روز دوشنبه تصمیم‌گیری خواهد شد و رأی صادر می‌شود.

 
وکیل شهردار اسبق تهران گفت: ما به دنبال قبول وثیقه برای ایشان هستیم و مسؤولان مربوطه قول داده‌اند که آن را مورد بررسی قرار می‌دهند. 

 
گودرزی گفت: هنوز تصمیمی برای قبول وثیقه و تبدیل قرار بازداشت ایشان صورت گرفته نشده و تصمیم‌گیری برای این موضوع نیز به هفته آینده موکول شده است. 

 
به گزارش فارس، 7 خرداد امسال میترا استاد به دست محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران به قتل رسید و کیفرخواست پرونده اتهامی محمدعلی نجفی شامل قتل عمد میترا استاد، حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز، ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیرفوتی) با تقاضای اولیای دم مبنی بر قصاص نام‌ برده تعریف شد اما با بخشش اولیای دم، شهردار اسبق از قصاص رهایی یافت و دادگاه در دو روز ۶ و ۹ آذر به دلیل بررسی جنبه عمومی قتل برگزار شد.

 
در این جلسات، اظهارات کارشناسان اسلحه شناسی و پزشکی قانونی به همراه آخرین دفاعیات متهم و وکلای ایشان و همچنین شاهدان و مطلعان پرونده اخذ شد.

 
طبق نظر رئیس دادگاه، ادعای کمانه زنی گلوله منتفی شد و به گفته نماینده دادستانی، اشد مجازات درخواست شد.

 
پس از ختم دور دوم دادرسی، قاضی کشکولی اعلام کرد ظرف یک هفته، رأی نهایی صادر و اعلام خواهد شد و حالا پس از گذشت این مدت، هنوز رأی صادر نشده است.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 273404
۱۳۹۸-۰۹-۱۵ ۱۷:۰۹:۳۱
این آقای نجفی باید حداقل ۱۰ سال تمام زندان انفرادی باشد تا جو جامعه آرام شود این آدم ضزبه سختی به اخلاق انسانی ونظام زده ونباید با وثیقه ویا هرعامل دیگر آزاد شود به هرحال اگر خانواده مرحومه رضایت دادند. دستشان درد نکند ولی ابن آدم باید فغلا در زندان بماند تا عبرتی شود برای مسولین بی بند وبار دیگر