توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰
یک لحظه تفکر/
شماها که همه خارج از کشورید چرا ما باید رنج را تحمل کنیم؟
مردم ایران اسلامی در 4 سال گذشته با پوست گوشت خود فقر و بیکاری و عدم رفاه اجتماعی را بیش از پیش تحمل کرده اند ولی متاسفانه دولتیان به دروغ از کم شدن فاصله فقیر و غنی سخن می گویند و از بهتر شدن وضع اقتصادی مردم و تازه از اینکه شکر گذار آنها هم نیستیم گله مند هستند!
شماها که همه خارج از کشورید چرا ما باید رنج را تحمل کنیم؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در حالی به 29 اردیبهشت ماه روز سرنوشت نزدیک می شویم که تمام خارج نشیان ایرانی که یا غارتگر بودند و یا با وطن فروشی برای بیگانگان پول به جیب می زنند خواهان رای به دولت فقر و بیکاری (روحانی) شده اند!

بنا بر این گزارش عجیب است که همه خارج نشینان چنین متفق النظر هستند و باید دید چه منفعتی از این حمایت می برند که تمام هم و غمشان انتخاب مجدد روحانی برای ریاست جمهوری آینده شده است.

به گزارش خبرنگار ما، مردم ایران اسلامی در 4 سال گذشته با پوست گوشت خود فقر و بیکاری و عدم رفاه اجتماعی را بیش از پیش تحمل کرده اند ولی متاسفانه دولتیان به دروغ از کم شدن فاصله فقیر و غنی سخن می گویند و از بهتر شدن وضع اقتصادی مردم و تازه از اینکه شکر گذار آنها هم نیستیم گله مند هستند!

نگاهی به صفحات، نوشته ها و توئیت های این روزهای فراریان بر پول نشسته خارج از کشور برای یک لحظه باید انسان را به این تفکر بیندازد که این حمایت ها برای چیست و به چه قیمتی برای مردم ما تمام شده و یا قرار است تمام شود؟

به گزارش عصر امروز تصاویر زیر فقط گوشه ای از این حمایت هاست. حمایت هایی که بر آه و فغان مردم از بیکاری، فقر، فساد و رانت خواری استوار گردیده است.

کد مطلب : 197373