توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۰
دکتر کامران درگفتگو با عصرامروز:
چند سال است که مقام معظم رهبری مطالباتی دارند اقتصاد مقاومتی،تولید داخلی ،پرهیز از اسراف واشرافی گری اما توجه کافی نشده است.
این چند سال هیچ وقت نشد که هزینه های جاری مسولین کم شود. اقتصاد مقاومتی اصلا در بودجه نیست هرسال هم مواجه می شویم با کسری بودجه. اقتصاد مقاومتی مانند کار گاندی است که از پشم حیوانش لباس و با شیرش غذا تهیه می کرد لذا دراین بودجه اقتصاد مقاومتی لحاظ نشد.
چند سال است که مقام معظم رهبری مطالباتی دارند اقتصاد مقاومتی،تولید داخلی ،پرهیز از اسراف واشرافی گری اما توجه کافی نشده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دکترحسن کامران نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری عصر امروزگفت:مردم ایران اسلامی چند دهه است که پرشور وارد راهپیمایی می شوند و روسیاهی هم می ماند به روی دشمنان به سرکردگی آمریکا وصهیونیست که البته در هر مقطعی تفاوت هایی دارد.

مردم ایران جریان شناس و دشمن شناس هستند و شرایط را می سنجند.

دکتر کامران ادامه داد: امسال نیز با توجه به وضعیت جهان وحرف های مفتی که گاهی آمریکایی ها می زنند ودنبال کردن آن توسط بعضی افراد واداده، مردم باز به صحنه آمدند تا چند پیام بدهند یکی اینکه به دشمن بگویند درست است که از بعضی مشکلات واقدامات مسولین رضایت نداریم ولی ما مردم انقلاب اسلامی و رهبرمان را دوست داریم و با دل و جان مانند ماه محرم وروز عاشورا که همه مردم برای اقامه عزای سیدالشهدا علیه السلام می آیند ،حضور پیدا کردیم.

نماینده مردم شریف اصفهان بیان کرد: مردم با حضور خود دراین راهپیمایی یک پیامی هم به مسولین دادند که یادتان باشد که همراه ما مردم پشت سر رهبرتان باشید بعضی مسولین از قافله عقب هستند آنهادنبال اشرافی گری و رفتار اربابی هستند لذا مسولین باید ساده زیست و وقف مردم باشند و جبران مافات کنند ملت ایران ملت نمونه و در جهان الگو می باشد این مردم سربازان امام زمان (عج) هستند.

کامران در مورد محوریت اقتصاد مقاومتی در تصویب بودجه سال آینده گفت: چند سال است که مقام معظم رهبری مطالباتی دارند اقتصاد مقاومتی،تولید داخلی ،صرفه جویی ،پرهیز از اسراف و اشرافی گری اما توجه کافی نشده است.

وی افزود: این چند سال هیچ وقت نشد که هزینه های جاری مسولین کم شود. اقتصاد مقاومتی اصلا در بودجه نیست هرسال هم مواجه می شویم با کسری بودجه. اقتصاد مقاومتی مانند کار گاندی است که از پشم حیوانش لباس و با شیرش غذا تهیه می کرد لذا دراین بودجه اقتصاد مقاومتی لحاظ نشد.

ایشان درمورد توافق هسته ای گفت : بالاخره اینها یک چیزی را پذیرفتند و مقام معظم رهبری هم فرمودند البته ما به مذاکره کنندگان خود اعتماد داریم گرچه اصلا به آمریکایی ها اعتمادی نیست لذا کار ها با دقت وتوجه شورای عالی امنیت ملی پیگیری می شود تا مردم پیروز و سربلند باشند
کد مطلب : 73305