۱
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷
جناب پورنجاتی/
با این فرمان، حجاب که هچ! از اصل اسلام هم رویگردان خواهی شد!
جریان اصلاح طلب و فتنه گر که فکر می کند بی بندوباری و فساد و افتادن به دام فرهنگ منحط غربی راه پیروزی در جامعه اسلامی ایران می باشد! این روزها به کلی با عقاید اسلامی به مخالفت برخواسته است.
با این فرمان، حجاب که هچ! از اصل اسلام هم رویگردان خواهی شد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز جریان اصلاح طلب و فتنه گر که فکر می کند بی بندوباری و فساد و افتادن به دام فرهنگ منحط غربی راه پیروزی در جامعه اسلامی ایران می باشد! این روزها به کلی با عقاید اسلامی به مخالفت برخواسته است.

بنا بر این گزارش ماه گذشته تعدای مهره بهایی اسرائیل در ایران اقدام به کشف حجاب نمودند که با مخالفت های گسترده مردمی مواجه گردیدند اما در این میان اصلاح طلبان به برخورد با این عناصر بهایی و جاسوس واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرنگار ما در این میان احمد پورنجاتی که تاکنون به انحاء مختلف با احکام اسلامی به مخالفت برخواسته است در صفحه فیس بوکش چنین نوشته است:

"...سرانجام دیدگاهم را در این باره نوشتم. اینجا بازنشر می کنم: 
« من نظرم را چندین بار در صفحه ام به شکل های گوناگون بازتاب داده ام. حجاب از دو منظر قابل بررسی و اظهار نظر است: یکی به عنوان یک منسک یا دستور دینی و اعتقادی .دو دیگر به عنوان یک سیاست یا قانون عرفی و حکومتی. در مورد نخست،همچون هر امر و نهی دینی یا آیینی، یک مقوله ی شخصی و از جنس رابطه ی میان تابع و متبوع (مومن و شارع) است و ثواب و عقابش نیز در همان چارچوب. پس ،پوشش را برای زن و مرد در حوزه ی زندگی شخصی یک انتخاب و متعلق به حریم خصوصی می دانم. چیزی شبیه امر ونهی های دیگر مذهبی.اما در مورد دوم که متعلق به عرصه ی عمومی است و تابع عرف و تلقی وجدان جمعی در هرجامعه، با اجباری کردن آن حتی از طریق وضع قانون ،مخالفم."

به گزارش عصر امروز در خصوص اظهارات وی باید گفت:

1- در ابتدا پیش از بحث باید بگوییم که درصدد اثبات فریضه الهی حجاب نیستیم اما برای ورود به بحث باید این نکته را یادآور شویم که مخالفت با حجاب در جامعه مخالفت با اصل صریح آیات الهی مبتنی بر پوشش است پس حجاب ضروری دین است که حکومت اسلامی موظف به اجرای آن است و ربطی هم به اعتقاد شما و امثال شما ندارد.

2- اما اینکه گفته اید "پوشش را برای زن و مرد در حوزه ی زندگی شخصی یک انتخاب و متعلق به حریم خصوصی می دانم" جای تعجب است زیرا شارع مقدس حوزه شخصی افراد را کجا با حجاب فرض کرده است که شما به دین اینگونه نگاه می کنید؟! در واقع با این تعریف مردم در منزل که حوزه شخصی است و رابطه زناشویی و محارم هست باید با حجاب باشند و در بیرون از منزل از حجاب معاف می شوند؟!! آخر این چه تلقی از دین است و چرا به هر نحو ممکن می خواهید دستورات الهی را لگد مال کنید آنهم با تعابیر و فهم ناقص عقلی خودتان.

3- اگر فرض را بر این بگذاریم که گذاشتن روسری بر سر را معاف کردید و فردا روزی حیوان صفتانی ( چون بنا بر تعبیر شهید بزرگوار آیت الله مطهری اگر بی حجابی تمدن است پس حیوانات متمدن ترند) پوشیدن سایر بدن را نیز برنتابیدند آنوقت در مقابل آنان چگونه موضع خواهید گرفت و حتما آنجا هم به همین تعابیر نابتان از اسلام که شخصا دست یافته اید معتقد می شوید و همه چیز را برای ارضاع شهوانی آزاد خواهید گذاشت! هر چند با این فرمانی که شما در پیش گرفته اید رسیدن به این نقطه در شما خیلی هم دور از ذهن نیست؟ً!
کد مطلب : 230456
۱۳۹۶-۱۲-۰۶ ۱۱:۲۵:۴۷
به آنها رسما اعلام می کنیم که اگر راست می گویند با منطق حجاب اختیاری باید با اجباری بودن سایر قوانین هم مخالفت کنند. همه هنجارهایی که به نفع جامعه است از ممنوعیت دزدی و فروش مواد مخدر تا اجباری بودن بیمه شخص ثالث و احترام به چراغ راهنمایی و یا کمربند ایمنی و کلاه کاسکت همه اجبار است. جالب اینکه خودشان می دانند که اگر زور پلیس و جریمه نباشد کمتر کسی دنبال پرداخت بیمه می رود و یا اصلا پشت چراغ قرمز می ایستد! اما آنها همه این اجبارها را می پذیرند و اعتراضی به آن ندارند. تنها حجاب باید شکسته شود چون قانون خدا است و تنها برای آنکه اربابان غربی آنها این قانون خردمندانه که مانع از فروپاشی از اخلاقی جامعه و متلاشی شدن خانواده ها است را اجرایی نمی کنند. به حضرات متدین هم هشدار می دهم دست از انفعال و سهل انگاری در این قضیه بردارند. بحث حجاب صرفا بحث یک پوشش فردی نیست. یک جنگ ایدئولوژیک بر سر مشروعیت قانون گذاری است که آیا خدا حق ربوبیت و قانگذاری دارد یا میل انسانها قوانین را مشروعیت می دهد.اروپایان دویست سال پیش قانون حجاب را کنار گذارشتند و الان به برهنگی کامل و رسمیت دادن قوم لوط رسیده اند.