۱
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۷
بهشتِ زوری و باشلاق نمیشه؟!
این گرفتاریهای اقتصادی و این مشکلاتی که مردم را درحصار خود قرار داده؛ بی توجهی مسئولین و خودِ مردم نسبت به یکدیگر و فرار از احکام الهی است که نمی تواند خارج از غضب الهی باشد.
بهشتِ زوری و باشلاق نمیشه؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز همین چند سال پیش بود که رئیس جمهور محترم گفته بودند: «بگذارید مردم راحت باشند. بگذارید مردم درسلامت روحی باشند. اینقدر در زندگی مردم هر روز مداخله نکنید ولو بخاطر دلسوزی. بگذاریم مردم خودشون راه بهشت را انتخاب کنند. بزور نمی شود. با شلاق نمی شود مردم رابه بهشت برد. پیغمبر، هم بشیر بود و هم نذیر بود. شلاق توی دستش نبود.»

آقای روحانی مطالب خلاف واقعی در خصوص پیامبر مکرم اسلام و امام حسین و حضرت علی سلام الله علیهم اجمعین و امثالهم بارها گفته اند که هیچگونه مبنای علمی؛ دینی و عقلی ندارد و آنچه را که تاکنون گفته و می گویند؛ ساخته و پرداخته فکرِ غربی خودشان است. و لذا این نظریه پردازیهای خلاف واقع برای فرار از پاسخگوئی عملکرد ۷ ساله ایشان و حاشیه سازی می باشد.

لذا متاسفانه چنین افرادی بالباس وکلام دین طی این چهل سالِ گذشته با تفکر خاص خود ضمن نابود کردن اعتقادات مردم؛ حتی به مشکلات ابتدائی و معیشت آنان نیز هیچگونه توجهی نداشته اند. و قطعاً تفکر آنها برمبنای انقلابی نمی باشد. اما اکنون در حوزه های مختلف اعم از سلامت، رسانه و سیاست حرفهایی بر مبنای بگیر و ببند و زوری برای پیشگیری و درمان و سلامت ابراز می دارد. و معلوم نیست این تناقض رفتاری و پارادوکس را چگونه می خواهند توجیه نمایند؟ چرا در زمینه جسم اینگونه می شود ولی در قضیه روح نمی شود؟

اگر آقای روحانی درست می گویند پس صدها آیه جهاد و تادیب افراد گنهکار و فراری از بهشت به چه منظوری به پیامبر (صلی و الله و علیه و آله) نازل شده؟ چرا پیامبر برای جنگهای ابتدائی اقدام می کردند؟ و چرا علنی افراد خلافکار را شلاق می زدند؟ هیچ خلافکاری از شلاق و تنبیه پیامبر (صلی و الله و علیه و آله) در امان نبود.

امیرالمومنین (علیه السلام) برای چه در بازار کوفه شلاق به دست گرفته و گران فروشان و خطا کاران و دزدان را تنبیه می کردند و با شلاق عدالت گناهکاران را از راه جهنم به سوی بهشت سوق می دادند؟

قطعاً: این گرفتاریهای اقتصادی و این مشکلاتی که مردم را درحصار خود قرار داده؛ بی توجهی مسئولین و خودِ مردم نسبت به یکدیگر و فرار از احکام الهی است که نمی تواند خارج از غضب الهی باشد. که دولت آقای روحانی در این قضایا سهم بسزایی داشته است. امید است مجلس یازدهم با اقدام دلسوزانه و انقلابی خود مردم را از این مشکلات چندین ساله نجات دهد. انشاء الله

۸ فروردین ۹۹ فرهادنیا-
کد مطلب : 279741
۱۳۹۹-۰۱-۱۴ ۱۷:۱۰:۴۸
آقای روحانی زوری هم که باشه برای همه بهشت را خالی کرده وبه مردم می خندد ولی از حسین فریدون وعلی مطهری خبری نیست