توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸
مراقب سهمیه 360 لیتر بنزین خود باشید!؟
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد اگر فردی از ابتدای زمان سهمیه‌بندی بنزین از سهمیه‌اش استفاده نکرده باشد، سهمیه اردیبهشت به آن فرد تعلق نمی‌گیرد.
مراقب سهمیه 360 لیتر بنزین خود باشید!؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در اطلاعیه ای عجیب اعلام کرد کارت‌های سوخت قابلیت ذخیره 360 لیتر بنزین را دارد.

این شرکت افزوده است: اگر فردی از ابتدای زمان سهمیه‌بندی از سهمیه‌اش استفاده نکرده باشد، سهمیه اردیبهشت به آن فرد تعلق نمی‌گیرد، چون از 360 لیتر عبور می‌کند؛ پس ظاهرا باید قرنطینه را بشکنید تا مراقب سهمیه 360 لیتر بنزین خود باشید؟!

به گزارش عصر امروز در حالی که سیاست ستاد مبارزه با کرونا در خانه ماندن مردم است و نباید تردد صورت بگیرد این اخطار و وادار کردن مردم به خروج از خانه معلوم یست از سوی این وزارتخانه چه توجیهی دارد و آیا نباید متخلفین این وزارتخانه مورد بازخواست قرار بگیرند؟!

ظاهرا در غیاب مجلسی پویا و ناظر، ارکان دولت هرکاری دلشان بخواهند انجام می دهند و هیچکسی هم جلودارشان نیست؟! البته وزارت نفت و شخصه زنگنه متاسفانه نشان داده است که اقدامات بیشماری که بر خلاف مصالحه کشور است در دوره فعلی انجام داده است و هربار از سوی مجلس بدون برخورد به سلامت گذر کرده است! که در این خصوص در آینده بیشتر اطلاع رسانی خواهیم نمود.
کد مطلب : 280145