توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶
عزل پیمانکاران خاطی در موضوع حذف عنوان شهدا
مشاور شهردار تهران از دستور شهردار تهران برای عزل پیمانکاران خاطی در موضوع حذف عنوان شهدا خبر داد و گفت: در این ارتباط با خاطیان برخورد می‌شود و تفاوتی ندارد که آنها نیروهای شهرداری باشند یا پیمانکاران شهرداری.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز غلامحسین محمدی با اشاره دستور شهردار تهران برای عزل پیمانکاران خاطی در موضوع حذف عنوان شهدا اظهار کرد: مدیریت شهری به طور جدی به این موضوع وارد شده است به طوری که در شورای شهر تهران نیز علی اعطا  با حکم محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران به عنوان رئیس  کمیته ویژه بررسی موضوع تابلوهای مزین به نام و عنوان شهدا منصوب شده است و این موضوع در دست پیگری است.

 
وی تصریح کرد:شهرداری تهران حتما با کمیته‌ای که در شورای شهر تهران شکل گرفته است همکاری خواهد داشت و در واقع موضوعی که اخیرا تحت عنوان حذف عنوان شهید مطرح شده را باید مبتنی بر بی‌دقتی و سهوی دانست.

 
مشاور شهردار تهران ادامه داد: بخشی از این تابلوها مربوط می‌شود به گذشته که اصلاح نشدند و تعدادی از این تابلوها‌ به مدیریت فعلی بر می‌گردد که شهردار تهران در این زمینه دستور لازم را برای اصلاح داد.

 
محمدی گفت:  آقای حناچی طی بخشنامه‌ای خطاب به مجموعه معاونان، مشاوران و مدیران شهرداری تهران تاکید کرده است که به‌منظور حفظ و اعتلای جایگاه والای شهدای گرامی، به موجب این بخش‌نامه موکدا تاکید شود. نظارت دقیق بر رفع اشکالات احتمالی، تابلوهای نصب شده در کلیه اماکن، معابر و فضاهای شهری که مزین به‌نام شهدای عزیز می‌باشند صورت پذیرفته، و تمهیدات و تدابیر لازم در این خصوص به کار گرفته شود. شایان ذکر است نظارت بر حسن اجرای این بخش‌نامه بر عهده بالاترین مقام هر واحد سازمانی است و این بخشنامه ابلاغ شده است.

مرجع : تسنیم
کد مطلب : 269085