توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸
لطفا توضیح دهید پس قرار است برای مردم چکار بکنید!؟
با روی کار آمدن شورای جدید و انتخاب شهردار اصلاحاتچی! و راهیابی وی به جلسات هیات دولت گمان بر این بود که مشکلات تهران در پرتو هماهنگی سه نهاد مجلس(نمایندگان امید)، شورای شهر و دولت مشکلات شهروندان تهرانی به اتمام برسد.
لطفا توضیح دهید پس قرار است برای مردم چکار بکنید!؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز با روی کار آمدن شورای جدید و انتخاب شهردار اصلاحاتچی! و راهیابی وی به جلسات هیات دولت گمان بر این بود که مشکلات تهران در پرتو هماهنگی سه نهاد مجلس(نمایندگان امید)، شورای شهر و دولت مشکلات شهروندان تهرانی به اتمام برسد.

بنا بر این گزارش اما متاسفانه با اینکه همه ارگانهای شهری در تهران در ید اصلاح طلبان می باشد در طول ماههای گذشته نه تنها مشکلات مردم تهران به حداقل نرسیده است بلکه پالسهای داده شده از سوی شهردار و اعضای شورای شهر نا امیدی را برای تهرانیها به ارمغان آورده است.

به گزارش خبرنگار ما فقط نگاهی به برخی از اظهارات مسئولان تهرانی نشان می دهد که نباید از این شورا و شهردار هیچ انتظاری حتی برای بهره برداری از یک تونل یا بزرگراه جدید را داشت چه برسد به حل مشکل ترافیک یا آلودگی هوا؟!

به گزارش عصر امروز مهر امسال بود که با آغاز سال تحصیلی جدید، ترافیک پاییزی اولین آزمون شهردار و معاونین جدیدش بود که حل آن برای مردم خود نمایی می کرد اما متاسفانه پورسید آقایی معان حمل و نقل و ترافیک شهردار که کارنامه درخشانش در مدیریت سابقش در راه آهن (تصادف قطار و سوختن مردم زنده زنده) هنوز از خاطره ها پاک نشده است، بجای ارائه برنامه ای مدون برای حل معضل ترافیک در یک ویدیویی 21 ثانیه‌ای که از بخش خبری ساعت 20 شبکه خبر سیما پخش شد با استناد به آیه‌ای از قرآن، مدعی شد: «تا خود مردم همکاری نکنند، مشکل ترافیک تهران حل نخواهد شد؟!!».

اما این تمام ماجرا نبود زیرا درست حدود یکماه بعد از این اظهارات، محمد‌جواد حق‌شناس عضو و رئيس كميسيون فرهنگي و اجتماعي شوراي شهر تهران نیز در یک اظهار نظر عجیب گفت: "مردم نبايد از ما انتظار اجراي پروژه‌هايي از جمله تونل‌ و بزرگراه ‌را داشته باشند كه در گذشته افتتاح مي‌شد؛ چراكه پولي براي احداث چنين پروژه‌هايي نداريم؟!!"

و امروز نیز خود جناب آقای نجفی شهردار تهران آب پاکی را بر روی دستان شهروندان تهرانی ریخت و حل معضل بافت فرسوده را نیز از اقدامات شهرداری خارج کرد و عنوان داشت که: " توپ بافت فرسوده در زمین دولت و مجلس است؟!"

به گزارش عصر امروز خوب است حداقل حضرات شورایی و شهرداری که حالا به لطف رای مردم با ماشین و تبلت نو در سرکار خود حاضر می شوند و معاونین شهردار هم جایگاه های شهرداری را اشغال کرده و شخص شهردار هم در جلسات هیات دولت شرکت می کند غیر از تعطیلی خط 7 مترو که بنا به ادعای شورایی های سابق سیاسی است دیگر چه کارهای عمرانی قرار است برای شهروندان تهرانی انجام بدهند!؟
کد مطلب : 226488