۲
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
اهانت نماینده اصلاح طلب مجلس به مردم ایران/
ایرانیان دیوانه اند با قصاص نجفی مقتوله زنده نمی شود!
"با قصاص نجفی، نه آن مرحومه زنده و نه خونی پاک می‌شود!" جدیدترین افاضات اصلاح طلبان برای سرپوش بر افتضاحات سیاسی اقتصادی در این روزهای سخت مردم کشور و فرا رسیدن ایام انتخابات مجلس می باشد!
ایرانیان دیوانه اند با قصاص نجفی مقتوله زنده نمی شود!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز "با قصاص نجفی، نه آن مرحومه زنده و نه خونی پاک می‌شود!" جدیدترین افاضات اصلاح طلبان برای سرپوش بر افتضاحات سیاسی اقتصادی در این روزهای سخت مردم کشور و فرا رسیدن ایام انتخابات مجلس می باشد!
 
روزنامه اصلاح طلب اعتماد- به مدیرمسئولی «الیاس حضرتی» نماینده لیست امید در مجلس- در یادداشتی با عنوان «مردم پیش از دادگاه حکم صادر می‌کنند» با کلی اهانت به مردم شریف ایران و بطور تلویحی دیوانه خطاب کردن آنها نوشت: نباید از وضعیت فعلی جامعه هم مغفول ماند. تورم بالای ۳۵ درصد و کاهش قدرت خرید مردم و حتی طبیعت و گرمای شدید این روزها می‌توانند دست به دست دهند و باعث بروز هیجانات و واکنش‌های عصبی مردم شوند و این پیشداوری‌ها چندان خوشایند نیست، زیرا با نگاه یک‌جانبه تمام زحمات و خدمات یک انسان را نادیده می‌گیرد. باید تاکید کرد الفاظی که دادگاه به کار می‌برد، بسیار محترمانه‌تر از الفاظی است که خارج از دادگاه و در فضای مجازی دست به دست می‌شود ...وظیفه ما دعوت دیگران به صلح و سازش است و با قصاص نه آن مرحومه زنده و نه خونی پاک می‌شود».

به گزارش عصر امروز این نوع نگاه و دیوانه خطاب کردن مردم برای رسیدن به دنیا در قاموس اصلاح طلبان و ابزاری فرض کردن آنها یک رویه جاری و ساری این جماعت می باشد و آنها فقط به مردم به یک ابزار برای رسیدن به خواسته های خود می باشد حالا می خواهد این خواسته با دیوانه خواندن آنها برای رهایی یک قاتل از پای چوبه دار باشد و یا با حرفهای دروغ رای آوردن در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس و شورای شهر! فرق نمی کند فقط باید این جماعت به خواسته خود برسند همین!؟
کد مطلب : 265691
۱۳۹۸-۰۴-۳۱ ۰۷:۲۶:۴۵
قصاص برای عبرت گرفتن دیگران است نه برای زنده شدن کسی. اصلاح طلبان همگی اساسا خود را از خدا دلسوزتر و مهربانتر می دانند.
 
۱۳۹۸-۰۵-۰۵ ۱۲:۲۱:۰۰
قصاص حق خانواده مقتول است برای جبران و نه عبرت دیگران . ضمنا از مکر خدا بترسیم پیامبر اکرم فرمود : هر کس فردی یا مومنی را به خاطر عملی نکوهش کند نمی میرد تا بدان عمل دچار می شود . خدا آخر و عاقبت همه ما را ختم به خیر کند. (40396)