۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۱
آقای قالیباف؛ لاریجانی امروز را ببینید و عبرت گیرید!
یکی از انتقاد های همیشگی به قالیباف انتخاب های عجیب و سوال برانگیز اطرافیان و همکارانش بوده است و اتفاقا بارها از ناحیه همان افراد ضربات مهلکی را متحمل شده و نمی دانیم چرا قرار نیست آن مشی کنار گذاشته شود!! آیا تجربه عیسی شریفی قائم مقام 12 ساله شهرداری تهران که امروز در حال طی کردن مراحل دادگاه است کافی نمی باشد؟
آقای قالیباف؛ لاریجانی امروز را ببینید و عبرت گیرید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز انتخاب سئوال برانگیز محسن اسماعیلی به ریاست دفتر قالیباف با واکنش اهالی رسانه و طیف های حزب الهی مواجه گردیده است.

مطلب زیر یکی از این موارد است که از نظر شما می گذرد:

🔸 هر چه می‌خواهیم امیدوار باشیم و لب فرو بسته و سخنی نگوییم انگار نمی شود. دیروز خبر انتصاب محسن اسماعیلی  به ریاست دفتری جناب قالیباف رسما توسط رسانه ها اعلام شد و دوباره علامت سوال هایی را در ارتباط با کنش سیاست ورزانه شخص رئیس مجلس در مقابل دیدگانمان می بینیم.

🔸 یکی از انتقاد های همیشگی به قالیباف انتخاب های عجیب و سوال برانگیز اطرافیان و همکارانش بوده است و اتفاقا بارها از ناحیه همان افراد ضربات مهلکی را متحمل شده و نمی دانیم چرا قرار نیست آن مشی کنار گذاشته شود!! آیا تجربه عیسی شریفی قائم مقام 12 ساله شهرداری تهران که امروز در حال طی کردن مراحل دادگاه است کافی نمی باشد؟
انتخاب افراد حاشیه دار چه پیامی را به جامعه انقلابی مخابره می کند؟ تکرار گذشته؟ یا بازتولید گذشته؟ یا ارتجاع گفتمانی و عقب گرد هویتی؟

🔸از این دست انتخاب ها پر است در پرونده سردار عزیز. پرویز اسماعیلی برادر محسن اسماعیلی؛ کسی است که در سال 92 سخنگوی ستاد قالیباف بوده و یکماه بعد می شود معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دولت حسن روحانی!! خنده دار نیست؟ و بعد همین آدم پس از دستگیری روح الله زم بلافاصله توسط دولت به منصب سفیری کشور کرواسی منصوب میشه و از کشور خارج میشه!!

🔸 به راستی نسبت آقای قالیباف و ادعای انقلابی گری ایشان با شخصی چون محسن اسماعیلی چیست؟ آیا از عملکرد و مواضعش در فتنه 88 و شورای نگهبان بی خبر است یا خود را به بی خبری می‌زند!؟ آیا از روابطش با علی لاریجانی و آملی لاریجانی اطلاع ندارد یا خود را به خواب می‌زند؟ آیا نسبت ایشان را با شخص و تفکر جناب هاشمی رفسنجانی و حضور در لیست انتخاباتی ایشان در انتخابات 94 خبرگان رهبری نمیداند!؟ همان لیستی که بی بی سی از آن حمایت کرده و آقای اسماعیلی یک موضع در قبال این حمایت نگرفت!!

🔸مواضع ایشان در فتنه 88 چه تفاوتی با امثال علی مطهری دارد؟ یک موضع صریح از ایشان در اوج بحبوحه سال 88 نمی توانید پیدا کنید که صریح و صادقانه مرزبندی خود را با فتنه روشن کند!! مگر رهبری نفرمود فتنه خط قرمز نظام است و خواص حرف بزنند و سخن بگویند؟ سخنان ایشان را بخوانید: «برخی اعضای شورا ی نگهبان در انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 موضع‌گیری‌های خاصی نسبت به برخی نامزدهای ریاست جمهوری داشتند، بنابراین در انتخابات تا حدی قانون را زیر پا گذاشتند.» محسن اسماعیلی افزود: «اگر بخواهیم منصفانه درباره جریان فتنه 88 قضاوت کنیم باید بگوییم که برخی اعضای شورای نگهبان از حق خود به‌عنوان یک داور پا را فراتر گذاشتند.» سخنانی که بارها مورد استناد اهالی فتنه قرار گرفت.

🔸 ایشان در انتخابات سال 94 خبرگان در لیست معروف به لیست امید (لیست هاشمی) قرار گرفته و در لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نیز قرار نگرفت و در فضای حمایتی رسانه های خارجی از لیست مذکور ایشان هیچ موضعی را اتخاذ نکرده و باز هم سکوت کردند در حالی که بسیاری از افراد همان لیست موضع شفاف خود را بر علیه دشمن اعلام کردند.

🔸 این اواخر هم جناب لاریجانی ایشان را به ریاست هیات بررسی و تطبیق مصوبات مجلس با قوانین  منصوب کردند و الحمدلله امضای تایید ایشان توسط لاریجانی بر کارنامه شان خورده شد.

🔸 در ارتباط با عملکرد ایشان در تایید عناصر وابسته به لاریجانی و هاشمی در شورای نگهبان و مقاومت در برابر تایید صلاحیت چهره های انقلابی هم گفتنی هایی هست که بماند برای وقت دیگری.

🔸 بعد از روی کارآمدن آیت الله رئیسی؛ ایشان افراد جدیدی را جهت معرفی به مجلس شورای اسلامی برای انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان برگزیدند که با فشار رسانه ها و مطالبه جریان انقلابی محسن اسماعیلی از دایره گزینه های انتخابی حذف و ایشان افراد دیگری را انتخاب کردند و باعث دمیدن روح تازه ای در بدنه حقوقدانان شورای نگهبان شدند.

🔸 ریاست دفتر رئیس مجلس یکی از مناصب کلیدی و مهم است و ایجاب می کند افراد موجه تر و کم حاشیه تری در آن منصب جای گذاری شوند. این انتصاب خطر نفوذ و تاثیرگذاری امثال لاریجانی را در مجلس فعلی دوچندان می کند و این برای آینده مجلس نامبارک و خطرناک است.

🔸البته وقتی با کسی در ارتباط با نسبت منتصبینش با لاریجانی و هاشمی و.. می شود سخن گفت که حداقل نسبت خودش با آنان روشن باشد!! آری انگار داریم به گزاف سخن می گوییم!! وقتی خود جناب رئیس نسبتش هنوز روشن نیست چه انتظار داریم که نسبت منصوبانش روشن باشد!!

🔸 مجلس انقلابی و مجلس سلیمانی (البته به تعبیر خودشان) چه همخوانی با چنین انتصاباتی دارد؟! آقای قالیباف؛ برادرانه عرض میکنیم؛ علی لاریجانی امروز را ببینید و از فردای خود بترسید و تا دیر نشده است در مدل سیاست ورزی تان تجدید نظر کنید.

✍️#علی ریاحی پور
کد مطلب : 283178
۱۳۹۹-۰۳-۱۴ ۱۳:۱۲:۴۴
از علی مطهری وحسین فریدون خطر ناکتر در مملکت نداریم چه اختلاس هایی در مملکت صورت گرفته محمد هاشمی فقط یک تکه زمینش در منطقه یک تهران ... متر مربع است از کجا آورده خانه روحانی با آن عظمت خانه جهانگیری با آن عظمت پسر آخوندی با آن اختلاس ها دختر نعمت زاده داماد وزیر و...