۱
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۵
فکاهی که اسرار مهمی را فاش نمود!
در این یاداشت کوتاه به ظاهر فکاهی اما بسیار مهم مشخص شد که چقدر مردم و حتی طرفداران پروپاقرص این جماعت فتنه گر که در مجلس شخصر خاتمی جمع شده بودند اخبار این جماعت برایشان مهم و حیاتی بوده که حتی نمی دانند یکی از فتنه گران و اغتشاشگر اصلی در زندان به سر می برد!
فکاهی که اسرار مهمی را فاش نمود!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز فخری محتشمی پور همسر یکی از فتنه گران در بند در مطلبی به شوخی اما پرده از سری مهم آن هم عدم توجه و اقبال مردم به سرنوشت بسیار مهم و حساس فتنه گران از تاجزاده گرفته تا موسوی و خاتمی برداشت!

بنا بر این گزارش وی در مطلبی تحت عنوان " فکاهی عید محتشمی پور : درخواست برای اطلاع رسانی هرکس به ۱۰ نفر درباره وضعیت تاج زاده! " به حقیقتی اشاره کرد که ما هرچه می گفتیم بعضی ساده لوحان به ما خورده می گرفتند!؟
 
ابتدا کل مطلب وی را جهت استحضار خواننده گان بدون کم و کسر درج می نماییم:

فکاهی عید!!!
امروز عید فطر دفتر آقای خاتمی عیددیدنی
دوستانی که از شهرستان تشریف آوردن: آقای تاجزاده خوبن؟ می تونیم ببینیمشون؟
من: آقای تاجزاده رو؟ کجا ببینین بریم در زندان رو بشکنیم و بریم تو؟!
دوستانی که ... : مگه بیرون نیستن به ما گفتن بیرونن اصلا اومدیم ایشون رو ببینیم
من: آخه همسرجان بیرون بودن من الان اینجا بودم ؟؟؟ خدایا.....................
دوستان یه مرحمتی بکنین هرکدوم به ده نفر بگین که همسرجان به تنهایی در بنداختصاصی ... هست همون وسطای اوین بند متادون اسبق و از همه حقوقش هم محرومه سه ساله و برای همین هم یک شنبه سی و سه ماهه می شه روزه داری اعتراضی ش. و به اون ده نفر بگین هر کدوم به ده نفر دیگه اینو بگن که از عذاب دنیا و عقبی رها بشن هرکی شنید و عمل نکرد به عذاب دنیا و عقبی گرفتار می شه از ما گفتن بود خود دانید!

به گزارش عصر امروز در این یاداشت کوتاه به ظاهر فکاهی اما بسیار مهم مشخص شد که چقدر مردم و حتی طرفداران پروپاقرص این جماعت فتنه گر که در مجلس شخصر خاتمی جمع شده بودند اخبار این جماعت برایشان مهم و حیاتی بوده که حتی نمی دانند یکی از فتنه گران و اغتشاشگر اصلی در زندان به سر می برد!

البته دوستان اگر بعد نیایند و نگویند هی ما شوخی کردیم!! و شما متوجه نشدید نگاهی به برخی از کامنت های افرادی که به پیج وی سرزده اند هم نشان از موضوع بسیار مهم اخبار این افراد و سایر فتنه گران در دید مردم دارد!! و نشان از یک امر مهم داریم و آن هم اینکه سبزهای فتنه گر هنوز باور دارند که بی شمارند!!
این سوتی و گاف عجیب همسرجان! تاجزاده خیلی از حقایق را روشن می کند که این روزها برخی بیش از حد و به دروغ می خواهند خود را پیروز عرصه ای بدانند که حقیقت ندارد و این هم دروغی همانند تقلب در انتخابات سال 88 می باشد!


کد مطلب : 61307
ایرانی
۱۳۹۲-۰۷-۲۹ ۱۵:۱۲:۴۳
اینها فقط بلدند افراد را جلو بفرستند بعد فرار می کنند خبری هم از ان بدبخت نمی گیرند