توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۴
آدرس غلط ندهید/
وزارت خارجه و دولت کره باید رسما عذرخواهی کنند نه شرکت سامسونگ
هر آدم عاقل و سیاستمدار خبره ای می داند که چنین تصمیم مهمی در این سطح غیر ممکن است که بدون مشورت و نظر دولت کره اتخاذ شده باشد پس خیلی عوامانه است که جناب ظریف فقط تهدید کند که تا عدم عذرخواهی رسمی شرکت سامسونگ دیگر از گوشی تلفن این شرکت استفاده نمی کند و دیگر هیچ!
وزارت خارجه و دولت کره باید رسما عذرخواهی کنند نه شرکت سامسونگ
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اقدام توهین آمیز مسئولان برگزاری مسابقات المپیک در تحقیر ورزشکاران کشورمان بعد از علنی شدن توسط رسانه ها با واکنش وزارت امورخارجه مواجه گردید؟!

بنا بر این گزارش اما در این میان برخی بجای اینکه حقیقت امر این موضوع را به مردم بگویند درصدد دادن آدرس غلط می باشند و متاسفانه مسئولان سیاسی و ورزشی کشور نیز به این انحراف دامن می زنند.

به گزارش خبرنگار ما هر آدم عاقل و سیاستمدار خبره ای می داند که چنین تصمیم مهمی در این سطح غیر ممکن است که بدون مشورت و نظر دولت کره اتخاذ شده باشد پس خیلی عوامانه است که جناب ظریف فقط تهدید کند که تا عدم عذرخواهی رسمی شرکت سامسونگ دیگر از گوشی تلفن این شرکت استفاده نمی کند و دیگر هیچ!

اینکه چنین تحقیری اگر در دولت سابق صورت می گرفت رسانه های اصلاح طلب چه می کردند بماند ولی اینکه وزارت امورخارجه در اقدامی منفعلانه فقط این اقدام را به یک شرکت نسبت بدهد و عدم عذرخواهی توسط آن را فقط تاثیر بر روابط تجاری شرکت سامسونگ با جمهوری اسلامی ایران بداند نه کره جای تامل و تاسف شدید دارد.

متاسفانه سیاست تحقیر کشور ایران در دو دولت روحانی از سوی کشورهای دیگر به اوج خود رسیده است و در این میان وزارت امورخارجه و دولت فقط نظاره گر این موضوع هستند!

لذا لازم است همگان بدانند که شرکت سامسونگ فقط مجری اوامر و دستورات بوده است و نه چیزی بیشتر پس مردم ما منتظر هستند تا دولت و وزارت امورخارجه کره رسما از ملت ایران عذرخواهی نمایند.
کد مطلب : 229240