توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۴
باز هم اشتباه کردی آقای فتنه گر!
جریان مومن به انقلاب تا زمانی که فردی دلبسته به انقلاب و نظام و ولایت باشد از او دفاع می کنند فارغ از جریانات دروغین و ساختگی و وابستگی به آنها، اما همین که فردی از انقلاب و راه شهدا فاصله گرفت با تمام قوا در برابر وی ایستادگی خواهند نمود
باز هم اشتباه کردی آقای فتنه گر!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اظهارات خلاف واقع یکی از محکومان فتنه 88 که عادت به دروغ گفتن در این جماعت نهادینه شده است نشان از این دارد که اعتماد به آنها عین حماقت است!

بنا بر این گزارش محمد علی ابطحی که در جریان فتنه 88 بخاطر اقدام علیه امنیت ملی محکوم شده بود در خصوص احمدی نژاد سخنانی را گفته است که نشان داد حتی بویی از حقیقت هم سخنانش نبرده است.

به گزارش خبرنگار ما وی در صفحه فیس بوکش در خصوص جریانات این روزهای انتخابات نوشته است که " اين روزا اصولگراها در مخالفت با احمدي نژاد مسابقه گذاشته اند. همه هم ميگويند از اول مي دانستيم كه او و اطرافيانش موجودات خطرناكي براي انقلاب و كشور بوده اند. فكر كنم كم كم بگويند اصلاح طلب ها بايد از آوردن احمدي نژاد عذرخواهي كنند. نميدانم سنگ پاي قزوين هنوز توليد مي شود يا نه."به گزارش عصر امروز در خصوص این سخنان باید گفت:

1- در قاموس نیروهای مومن به انقلاب میزان حمایت از افراد همچون امام راحلشان حال فعلی آنان است. لذا هنگامی که احمدی نژاد در 4 ساله اول دولت خود ( 84 الی 88 ) در کنار جریان انقلابی قرار داشت جریان انقلابی هم از وی حمایت می کرد و هیچگاه از آن حمایت خویش هم پشیمان نیست و آن را سند راستی و درستی خود می داند. اما همین که احمدی نژاد خود را از مردم و انقلاب خواست جدا کند همین جریان انقلابی نشان دادند که با هیچکس عهد اخوت نبسته اند و بیشترین انتقاد را از مشی وی بخاطر چسبیدن به صاحبان زر و زور و فاصله گرفتن از جریان انقلاب داشتند.

2- اما این روش در جریان منافق صفت اصلاحات هیچگاه وجود نداشته است. آنها از نیروهای خود حتی اگر بزرگترین فسادها و یا حمایت دشمنان را هم داشته باشند دفاع می کنند یعنی اصل برای آنها قاعده حزب و حزب بازی است نه اصول اسلامی، مردم سالاری واقعی، لذا مشاهده می کنیم در جایی که دروغ بزرگ تقلب وقتی توسط خود همین ابطحی رد شده و اعترافات وی مبنی بر دسیسه سران منحوس و محصور فتنه علیه نظام اسلامی بر ملا شد، ولی باز می بینیم که از آنها دفاع می نمایند! و این یعنی راه و روش شیطان که این جماعت از آن طرفداری می نمایند.

3- در آخر مجددا تاکید می نماییم که جریان مومن به انقلاب تا زمانی که فردی دلبسته به انقلاب و نظام و ولایت باشد از او دفاع می کنند فارغ از جریانات دروغین و ساختگی و وابستگی به آنها، اما همین که فردی از انقلاب و راه شهدا فاصله گرفت با تمام قوا در برابر وی ایستادگی خواهند نمود و در این میان فرقی بین احمدی نژاد یا خاتمی فتنه گر و یا هر فرد دیگری نیست.
کد مطلب : 197345