توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵
آتش‌سوزی هتل قصر در مشهد/ جلوی فاجعه گرفته شد
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از وقوع یک حادثه آتش‌سوزی در خیابان امام رضا(ع) مشهد خبرداد و گفت: با یک کار تیمی خوب از سوی آتش‌نشانان جلوی یک فاجعه گرفته شد.
آتش‌سوزی هتل قصر در مشهد/ جلوی فاجعه گرفته شد
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز امیر عزیزی، گفت: طی تماس یک گزارش مبنی بر آتش‌سوزی در هتل قصر واقع در خیابان امام رضا(ع) مشهد با اورژانس آتش‌نشانی همکاران ما فوری به‌محل حادثه اعزام شدند. 

 
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد بیان کرد: این حادثه در ساعت ۱۶:۱۴ گزارش شد و در ساعت ۱۶:۱۶ دقیقه با گذشت تنها چند دقیقه از زمان اعلام حادثه در محل همکاران ما حاضر شدند و توانستند با یک کار تیمی  خوب ۳۰ نفره و ۴ دستگاه نردبان و پلت‌فرم جلوی یک فاجعه را بگیرند.

 
وی افزود: با کمک آتش‌نشانان تمامی مسافران و زائران ایرانی و خارجی هتل از محل خارج شدند و با کمک نیروهای امدادی حاضر در محل کار درمان سرپایی و ریکاوری ۴ نفر از مصدومانی که دود گرفته شده بودند، انجام شد.

 
عزیزی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه هیچ‌گونه تلفات جانی در پی نداشت و در ساعت ۱۶:۳۹ دقیقه عملیات امداد و نجات پایان یافت، همکاران ما جهت برآورد خسارات و اقدامات ایمنی در محل حاضر هستند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 264340